Viktor Kulakov zawodnikiem Zdunek Wybrzeża Gdańsk

ttvVhlJeATCTZDrfLIQpBarwy Zdunek Wybrzeża Gdańsk w sezonie 2021 będzie reprezentował Viktor Kulakov. Rosjanin przechodzi do gdańskiego klubu z eWinner Apatora Toruń.

GdanskViktor Kulakov okazał się jednym głównych zawodników, którzy znacznie przyczynili się do awansu eWinner Apatora i zakończył zmagania ze średnią biegową 2,361. Pozwoliło mu to zająć drugie miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych żużlowców. Lepszy wynik wykręcił tylko jego klubowy kolega Jack Holder.

Kulakov klasę pokazał również w 2019 roku, kiedy reprezentował Unię Tarnów. Był najlepszym zawodnikiem w I lidze ze średnią biegową 2,411. - Statystyki nie kłamią. Pozyskaliśmy świetnego zawodnika, z czego bardzo się cieszymy. Wiktor w poprzednich latach udowodnił swoją klasę i wierzymy, że będzie równie skuteczny startując w naszej drużynie. To młody, ambitny i ułożony chłopak - mówi Eryk Jóźwiak, menedżer Zdunek Wybrzeża.

źródło: wybrzezegdansk.pl

Sebastian Kołodziej

Sport żużlowy jest moją pasją od najmłodszych lat. Marzenie o jeździe na żużlu musiałem odłożyć na bok realizując się po drugiej stronie tego sportu

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!