Mecz Północ vs Południe przełożony

polnoc poludnie2020

W związku z komunikatami premiera Mateusza Morawieckiego oraz wojewody pomorskiego o zakazie przeprowadzania imprez masowych z udziałem publiczności z powodu sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Polski Związek Motorowy i Speedwayevents.pl zdecydowały o przełożeniu meczu Północ vs Południe na inny termin.

 

Impreza pierwotnie była zaplanowana na 29 marca 2020 roku o godzinie 16.45 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego przy ul. Zawodników 1 w Gdańsku. Trwają procedury nad ustaleniem nowej daty tego meczu. Poinformujemy o niej niezwłocznie, gdy tylko będzie to możliwe.

 

Informacja dla kibiców odnośnie zwrotu pieniędzy za bilety! Zostanie on dokonany drogą elektroniczną – na konta lub karty, w zależności od wybranego sposobu płatności.

 

 źródło:informacja prasowa

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!