Od 26 listopada rusza sprzedaż karnetów na mecze Zdunek Wybrzeża Gdańsk

DSC 0007Klub z Gdańska poinformował dzisiaj kibiców, że od dnia jutrzejszego (26 listopad) ruszy sprzedaż karnetów na sezon 2020. Podane zostały również ceny.

gkz gdanskWybrzeże Gdańsk szczęśliwie zakończyli kompletowanie składu. Wszystko wyjaśniło się jednego wieczoru równo o godzinie 19:45. W tym roku minie 75-lecie założenia klubu, z czego wynika ta konkretna godzina.

Znane są już również ceny karnetów na sezon 2020, w którym odbędzie się o jedno spotkanie więcej ze względu na osiem drużyn w lidze. Karnety można zakupić od 26 listopada. Ceny prezentują się następująco:

Karnet normalny (sektor zielony/niebieski)- 180 zł.

Karnet ulgowy (sektor zielony/niebieski)- 120 zł.

Karnet normalny (trybuna honorowa)- 270 zł.

Karnet ulgowy (trybuna honorowa)- 210 zł.

Obejmuje wszystkie mecze rundy zasadniczej i wszystkie krajowe imprezy pozaligowe tj. spotkania sparingowe, eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz zawodny Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Karnety szkolne nie pojawią się w sprzedaży ze względu na małe zainteresowanie. Rodzinne natomiast będą obowiązywać na sektorze zielonym. Niepełnosprawni z I stopniem niepełnosprawności- bilet w cenie 1 zł. Dzieci do lat 7- wstęp bezpłatny na wszystkie sektory.

Karnety można zakupić na dwa sposoby:

Sprzedaż stacjonarna: Biuro Klubu czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00.

Sprzedaż przez internet z wysyłką: bilety.wybrzezegdansk.pl. Koszty wysyłki- 10 zł.

źródło: wybrzezegdansk.pl

 

Wiktoria Sztuka

Zagorzała fanka piłki nożnej, NBA i F1. Ambitna osoba, kochająca stary, dobry rap oraz muzykę elektroniczną. Pisanie o żużlu to czysta przyjemność.

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!