W Gdańsku zmiany wśród juniorów

DSC 0183

Klub Zdunek Wybrzeże Gdańsk podziękował za reprezentowanie swoich barw juniorom Denisowi Zielińskiemu, Dominikowi Majchrzakowi i Oskarowi Roweckiemu.  

 

gkz gdanskNajwięcej okazji do jazdy w lidze miał wypożyczony z MRGARDEN GKM-u Grudziądz Denis Zieliński uzyskując średnią biegopunktową 0,485. Ten wynik nie spełniał oczekiwań klubowych sterników i  najprawdopodobniej zawodnik wróci do swojego macierzystego zespołu.

- Podjęliśmy decyzję o zrezygnowaniu z usług tych zawodników, ponieważ mamy inną koncepcję na formację juniorską w przyszłym sezonie. Całej trójce dziękujemy za pracę, którą wykonali w ostatnich miesiącach i życzmy im powodzenia w dalszym rozwijaniu żużlowych umiejętności - powiedział Mirosław Berliński, trener Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Ważne kontakty z klubem mają juniorzy, wychowankowie: Karol Żupiński, Maciej Uszaruk oraz Amadeusz Szulist, który niedawno zdał egzamin na licencję żużlową.

 

 

źródło:wybrzezegdansk.pl

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!