Przyjdź na mecz Wybrzeża i zapłać mniej za bilet na zawody SpeedwayEvents.pl

DSC 0035

Kto kupi bilet na najbliższy mecz ligowy Zdunek Wybrzeża otrzyma rabat na wejściówkę na Puchar Prezydenta Gdańska - Memoriał Zbigniewa Podleckiego

gkz gdanskSpeedwayEvents razem z Wybrzeżem Gdańsk ogłosili akcję promocyjną. Jeżeli kupiłeś lub kupisz bilet na mecz Nice 1. Ligi Żużlowej Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski (niedziela, 5 maja, godzina 14.30), otrzymasz drogą elektroniczną specjalny kod rabatowy, który upoważni do zniżki w wysokości 33 procent na zakup biletu online (nie dotyczy jedynie wejściówek VIP) na Puchar Prezydenta Gdańska - Memoriał Zbigniewa Podleckiego (środa, 1 maja, godzina 17.00). Promocja trwa do wtorku, 30 kwietnia, do godziny 23:59.
Dopinguj w niedzielę gdańskich żużlowców, a w środę sam sprawdź jak sześciu z nich wypadnie w imprezie organizowanej przez SpeedwayEvents.pl z udziałem zawodników czołówki światowej - Grega Hancocka, Nickiego Pedersena czy Leona Madsena.

Puchar Prezydenta Gdańska - Memoriał Zbigniewa Podleckiego będzie miał formułę turnieju par. W zawodach pojedzie siedem duetów, z których każdy będzie reprezentował inną gdańską dzielnicę: Stogi, Przeróbkę, Śródmieście, Brzeźno, Nowy Port, Orunię i Chełm.

Lista startowa środowych zawodów:

STOGI

1. Krystian Pieszczek (Polska, Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

2. Jacob Thorssell (Szwecja, Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

PRZERÓBKA

3. Leon Madsen (Dania, forBet Włókniarz Częstochowa)

4. Mirosław Jabłoński (Polska, Car Gwarant Start Gniezno)

ŚRÓDMIEŚCIE

5. Greg Hancock (USA, bez klubu w Polsce)

6. Karol Żupiński (Polska, Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

NOWY PORT

7. Paweł Hlib (Polska, Wilki Krosno)

8. Thomas H. Jonasson (Szwecja, Polonia Piła)

BRZEŹNO

9.  Kacper Gomólski (Polska, Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

10. Kamil Brzozowski (Polska, ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz)

ORUNIA

11. Adrian Cyfer (Polska, Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

12. Mikkel Bech (Dania, Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

CHEŁM

   13. Nicki Pedersen (Dania, Stelmet Falubaz Zielona Góra)

14. Sebastian Ułamek (Polska, forBet Włókniarz Częstochowa)

 

Sprzedaż biletów online na Puchar Prezydenta Gdańska – Memoriał Zbigniewa Podleckiego prowadzona jest na stronie: bilety.speedwayevents.pl.

Z kolei sprzedaż biletów online na mecz Zdunek Wybrzeże - Arged Malesa TŻ Ostrovia prowadzona jest na stronie: bilety.wybrzezegdansk.pl

 

 źródło:informacja prasowa

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!