Kolejni nowi partnerzy w Gdańsku!

1

Od czwartku GKŻ Wybrzeże posiada klub partnerski w Szwecji. Jest nim Dackarna Malilla. Działacze obu klubów doszli do współpracy, która będzie działać na czterech płaszczyznach: współpraca sponsorów, wspólna oferta dla kibiców, szkolenie młodzieży oraz wspólne treningi drużyn seniorskich.

2015 zdunek t2Cały czas szukamy nowych ścieżek rozwoju klubu. Wierzymy, że wzajemna wymiana doświadczeń w poszukiwaniu sponsorów, czy też uwag dotyczących szkolenia młodzieży pomiędzy trenerami Berlińskim i Karlssonem pozwolą nam systematycznie wchodzić na wyższy poziom. Osobną sprawą jest oferta dla kibiców. Wraz z klubem z Malilli zobowiązaliśmy się stworzyć ciekawą ofertę dla szwedzkich fanów, którzy chcieliby obejrzeć mecz w Gdańsku oraz polskich, którzy zapragną posmakować szwedzkiego żużla. Jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści - powiedział Prezes Zarządu GKŻ Wybrzeże, Tadeusz Zdunek.

Kolejnym partnerem klubu został Hotel Novotel, który jest położony niespełna dwa kilometry od klubu i to właśnie on w sezonie 2019 będzie pełnił rolę centrum konferencyjnego GKŻ Wybrzeże przed meczami ligowymi. - Jak wspomniałem przed chwilą cały czas staramy się iść do przodu i rozwijać klub. Dlatego bardzo cieszymy się, że tak uznana marka jak Hotel Novotel dołączyła do grona naszych partnerów. Miło mi przyznać, że to porozumienie to jedna z kilkunastu nowych umów sponsorskich zawartych w styczniu tego roku. Lista naszych partnerów rośnie z dnia na dzień i to naprawdę cieszy i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Liczymy, że kolejne dni będą równie owocne i w końcu dobrniemy do założenia przed czterema laty liczby dwustu podmiotów w Klubie 200. - zakończył Tadeusz Zdunek

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!