Yummy nowym partnerem GKŻ Wybrzeże!

1

Grono Sponsorów i Partnerów GKŻ Wybrzeże ciągle wzrasta. Od kilku dni współpracuję z nimi pierwsza naleśnikarnia, która specjalizuję się w Amerykańskich naleśnikach słodkich oraz wytrawnych.

gkz gdanskPierwszy lokal znajduję się przy ulicy Wajdeloty (Wrzeszcz), a drugi przy ulicy Garncarskiej (Stare Miasto). Miejsce stworzone z pasji do pięknie podanych dań oraz deserów ze świeżych składników na bazie amerykańskich przepisów.

Skąd pomysł współpracy z GKŻ Wybrzeże?

Jesteśmy pierwszą Amerykańską naleśnikarnią na Pomorzu, posiadamy już dwa punkty na terenie Gdańska i stale poszukujemy możliwości rozwoju. Wspieramy wszystkie Gdańskie inicjatywy, a każda możliwość współpracy to dla nas niesamowita lekcja i poznawanie nowych ludzi. Bardzo cieszymy się na współpracę z Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Mamy nadzieję, że zawodnicy będą osiągać same sukcesy, a po ciężkich zawodach będą nas odwiedzać, żeby uzupełnić siły przy posiłku. Liczymy również, że dzięki naszej współpracy nasi goście częściej będą się wybierać na zawody żużlowe, zwłaszcza że przeważająca część naszych klientów to kobiety. Będziemy ich do tego zachęcać poprzez konkursy, w których będzie można wygrać bilety na zawody. O każdym kroku współpracy będziemy informować w naszych mediach społecznościowych. - powiedziała Beata Jankowiak z YUMMY!

Źródło; www.wybrzezegdansk.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!