gdansk

 

Renault Zdunek Wybrzeże

Klub: GKS Wybrzeże S.A., ul. Zawodników 1, 80-729 Gdańsk, tel./fax (58) 305-12-25
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

gdanskNa 1 kwietnia zaplanowane jest oficjalne pożegnanie Magnusa Zetterstroem'a z kibicami w Gdańsku. O godzinie 14.30 na stadionie im.Zbigniewa Podleckiego odbędzie się Zorros Finał Show. Turniej będzie miał formę czwórmeczu, gdzie udział wezmą przyjaciele i dobrzy znajomi Magnusa. W turnieju wystąpią m.in brązowy medalista Mistrzostw Świata, Bartosz Zmarzlik, Niels Kristian Iversen czy też Grigorij Łaguta. Poniżej prezentujemy Państwu całą listę startową tych zawodów. 

gdanskW czwartek punktualnie o 15 żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk po raz pierwszy wyjechali na tor. Zmagania krajowych żużlowców oraz Renata Gafurova oglądało blisko 100 osoba grupa kibiców, którzy mogli oglądać swoich pupilów po przerwie zimowej. Także i w piątek o godzinie 12 odbył się kolejny trening. Jednak tym razem trwał on niecałą godzinę, gdyż aura nie pozwoliła na dalszą jazdę.

gdanskCoraz więcej klubów decyduje się na pierwsze treningi na własnym torze. Nie inaczej będzie w Gdańsku, gdzie Renault Zdunek Wybrzeże w czwartkowe popołudnie wyjedzie na tor. Trener Mirosław Kowalik ma nadzieję, że piękna pogoda, która panuje od kilku dni nad morze utrzyma się i już w czwartek 16 marca o godzinie 15 usłyszymy pierwszy warkot motorów. W treningu udział weźmą najprawdopodobniej wszyscy krajowi zawodnicy oraz Renat Gafurov. 

2015 zetterstroem m12015 laguta g1Grigorij Łaguta będzie kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się potwierdzić swój udział w turnieju pożegnalnym Magnusa Zetterstroema, który odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 14.30 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku. 

2015 zetterstroem m1gdansk1 kwietnia o godzinie 14.30 odbędzie się oficjalne pożegnanie Magnusa Zetterstroema w Polsce. Na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego pojawią się wielkie żużlowe gwiazdy m.in. drużyna Mistrza Polski z sezonu 2016, czyli Stal Gorzów.

gkz gdanskZima w Polsce już powoli zaczyna odpuszczać, a to znaczy, że w niektórych ośrodkach żużlowych niedługo zawarczą pierwsze motory. Nie inaczej będzie w Gdańsku, gdzie podopieczni Mirosława Kowalika bardzo owocnie przepracowali zimę, aby w sezonie być mocnym ogniwem swojego zespołu. Zespół znad morza jest jednym z głównym kandydatów do awansu do PGE Ekstraligi, a jak będzie w rzeczywistości. Czy w końcu uda im się awansować bez robienia sobie długów? Tego zapewne dowiemy się w połowie września.

gkz gdansk2014 zetterstroem m1 kwietnia (sobota) o godzinie 14.30 w Gdańsku odbędzie się turniej pożegnalny Magnusa Zetterstroema, który przed laty zdobywał punkty dla miejscowego Wybrzeża. Zorro nadmorski zespół reprezentował w latach 2008-2011 oraz 2015-2016. Dla Magnusa będzie to ostatnia okazja, aby zaprezentować się na torze przy ulicy Zawodników 1. Poznaliśmy już ceny biletów na Zorros Finał Show, które prezentujemy Państwu poniżej.

gkz gdanskWiększość żużlowców Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk przygotowuje się do zbliżającego sezonu we własnym zakresie. Dlatego też sztab szkoleniowy chciał sprawdzić postępy swoich zawodników. W minioną niedziele krajowi żużlowcy Wybrzeża spotkali się razem w klubie Drakkar w Gdańsku-Przeróbce.

gkz gdanskMimo iż za oknem ciągle panuje jeszcze zima to jednak coraz więcej klubów myśli już o zbliżającym się wielkimi krokami sezonie żużlowym. Także i zawodnicy coraz ciężej trenują, aby w sezonie być mocnym ogniwem swojego zespołu. Nie inaczej jest w Gdańsku, gdzie żużlowcy pod bacznym okiem nowego szkoleniowca, Mirosława Kowalika ostro trenują. Trener czerwono-biało-niebieskich przedstawił już przedsezonowy plan przygotowań swoich podopiecznych. 

gkz gdansk2015 zetterstroem m11 kwietnia o godzinie 14.30 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku odbędzie się polskie pożegnanie Magnusa Zetterstroema, który w 2016 roku postanowił zakończyć swoją długą żużlową karierę. Zorro przez sześć sezonów zdobywał punkty dla miejscowego Wybrzeża uzyskując przy tym sympatię kibiców czerwono-biało-niebieskich.