Polonia

Klub: Ż.K.S. Polonia Byd. S.A, ul. Sportowa 2, 85-091 Bydgoszcz, tel./fax (52) 5830030
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

bydgoszcz logoRuszył 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane są środki "dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom". Do Orkiestrowego grania tradycyjnie włączają się żużlowcy bydgoskiej Polonii.

bydgoszcz logoW piątek 16 grudnia ruszyła sprzedaż karnetów na imprezy żużlowe rozgrywane w sezonie 2017 w Bydgoszczy. Władze klubu postanowiły utrzymać ceny karnetów i biletów na ubiegłorocznym poziomie. Na pierwszych 200 nabywców całosezonowych wejściówek czeka niecodzienna atrakcja - przejażdżka motocyklem żużlowym po torze Polonii.

bydgoszcz logoW Bydgoszczy sezon żużlowy zakończą Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy zaplanowane na 30 września. Pomysł organizacji turnieju zrodził się szybko i od razu ze zwykłego spotkania zawodników na torze zrobiła się impreza z wieloma atrakcjami.

bydgoszcz logodaugavpils logo

Polonia Bydgoszcz przegrała przed własną publicznością z Lokomotivem Daugavpils 40:50. Najwięcej punktów dla przyjezdnych zdobył Maksim Bogdanow - 13. Honoru gospodarzy bronił Oskar Ajtner Gollob, który uzbierał 14 “oczek”.

rybnik2016W Bydgoszczy drużyny ROW Rybnik i Stali Gorzów rywalizowały o zwycięstwo w zawodach i awans do finału MDMP. Ostatecznie udało się to zawodnikom rybnickim, którzy nie mieli w swoim zespole słabych punktów. Najlepiej punktującym zawodnikiem był Robert Chmiel z Rybnika, zdobywca 19 punktów.

bydgoszcz logopilaPolonia Bydgoszcz pokonała Polonię Piła w meczu XIV rundy Nice Polskiej Ligi Żużlowej 46:44. Poniżej prezentujemy Państwu wypowiedzi opiekunów i zawodników obu ekip po tym pasjonującym spotkaniu.

bydgoszcz logopilaPolonia Bydgoszcz pokonała w piątek (5 sierpnia) na swoim torze Polonię Piła w meczu XIV rundy Nice Polskiej Ligi Żużlowej 46:44. Spotkanie miało bardzo ciekawy przebieg i jego losy rozstrzygnęły się w ostatniej gonitwie.

bydgoszcz logopilaPolonia Bydgoszcz w piątek (5 sierpnia) zmierzy się na własnym torze z Polonią Piła w meczu XIV rundy Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Spotkanie jest szczególnie ważne dla walczących o utrzymanie na zapleczu PGE Ekstraligi gospodarzy.

bydgoszcz logopilaW najbliższy piątek (5 sierpnia) o godzinie 17:30 na torze przy ulicy Sportowej w Bydgoszczy odbędzie się bardzo ważny pojedynek miejscowej Polonii z imienniczką z Piły. Poniżej prezentujemy Państwu wszelkie informacje organizacyjne przed tymi zawodami.

bydgoszcz logopilaPolonia Bydgoszcz w najbliższy piątek (5 sierpnia) zmierzy się na własnym torze z Polonią Piła w meczu 14 rundy Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Poniżej prezentujemu Państwu awizowane składy na to ciekawie zapowiadające się spotkanie.