Polonia

Klub: Ż.K.S. Polonia Byd. S.A, ul. Sportowa 2, 85-091 Bydgoszcz, tel./fax (52) 5830030
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

bydgoszcz logogkz gdanskW Wielkanocny poniedziałek miała odbyć się 2 kolejka Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, gdzie Polonia Bydgoszcz miała podejmować Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Niestety mecz ten z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych, jakie panują od kilku dni w Bydgoszczy został odwołany. Nowym terminem tego spotkania jest 14 maja (niedziela). 

bydgoszcz logogkz gdanskW Wielkanocny poniedziałek odbędzie się 2 runda Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, gdzie Polonia Bydgoszcz podejmie na własnym torze faworyta rozgrywek, Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Zespół znad morza na pewno będzie chciał się zrehabilitować za sensacyjną porażkę w roku ubiegłym 46:44. 

bydgoszcz logogkz gdanskW Wielkanocny poniedziałek odbędzie się 2 kolejka Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, gdzie Polonia Bydgoszcz podejmie na własnym obiekcie Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Kierownictwo obu ekip awizowało już składy na to spotkanie, które prezentujemy Państwu poniżej.

bydgoszcz logoW najbliższy czwartek (6 kwietnia) żużlowcy bydgoskiej Polonii rozegrają pierwszy w tym sezonie trening punktowany na własnym torze. Do Bydgoszczy zawita drużyna Naturalna Medycyna PSŻ Poznań, aby zmierzyć się z Polonią w rewanżowym pojedynku. Start o godz. 16:00.

bydgoszcz logoRuszył 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane są środki "dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom". Do Orkiestrowego grania tradycyjnie włączają się żużlowcy bydgoskiej Polonii.

bydgoszcz logoW piątek 16 grudnia ruszyła sprzedaż karnetów na imprezy żużlowe rozgrywane w sezonie 2017 w Bydgoszczy. Władze klubu postanowiły utrzymać ceny karnetów i biletów na ubiegłorocznym poziomie. Na pierwszych 200 nabywców całosezonowych wejściówek czeka niecodzienna atrakcja - przejażdżka motocyklem żużlowym po torze Polonii.

bydgoszcz logoW Bydgoszczy sezon żużlowy zakończą Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy zaplanowane na 30 września. Pomysł organizacji turnieju zrodził się szybko i od razu ze zwykłego spotkania zawodników na torze zrobiła się impreza z wieloma atrakcjami.

bydgoszcz logodaugavpils logo

Polonia Bydgoszcz przegrała przed własną publicznością z Lokomotivem Daugavpils 40:50. Najwięcej punktów dla przyjezdnych zdobył Maksim Bogdanow - 13. Honoru gospodarzy bronił Oskar Ajtner Gollob, który uzbierał 14 “oczek”.

rybnik2016W Bydgoszczy drużyny ROW Rybnik i Stali Gorzów rywalizowały o zwycięstwo w zawodach i awans do finału MDMP. Ostatecznie udało się to zawodnikom rybnickim, którzy nie mieli w swoim zespole słabych punktów. Najlepiej punktującym zawodnikiem był Robert Chmiel z Rybnika, zdobywca 19 punktów.

bydgoszcz logopilaPolonia Bydgoszcz pokonała Polonię Piła w meczu XIV rundy Nice Polskiej Ligi Żużlowej 46:44. Poniżej prezentujemy Państwu wypowiedzi opiekunów i zawodników obu ekip po tym pasjonującym spotkaniu.