rzeszow logo 2015krakowStal Rzeszów pewnie pokonała na własnym terenie zespół z Krakowa 53:37. Najlepiej punktującymi zawodnikami wśród gospodarzy byli Nicklas Porsing (11 pkt.), Dawid Lampart (11 pkt.) oraz Chris Harris (10+1). W ekipie przyjezdnych bardzo dobrze na rzeszowskim torze poradził sobie Mateusz Szczepaniak, zdobywając 14 oczek i bonus.

lodzgdanskW Łodzi również pogoda nie pozwoliła rozegrać ligowego meczu do końca, po 10. biegach przerwano spotkanie gospodarzy z zespołem z Gdańska. Tym samym miejscowy Orzeł podzielił się punktami z Wybrzeżem (30:30).

pilabydgoszcz logoW niedzielnym (23 kwietnia) meczu, rozgrywanym na torze w Pile, miejscowa Polonia pokonała swoją imienniczkę z Bydgoszczy 31:17. Z powodu intensywnych opadów deszczu spotkanie zostało przerwane po 8. biegu, a wyniki zaliczono.

lodzgkz gdanskW najbliższą niedzielę o godzinie 14.45 odbędzie się 3 kolejka Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, gdzie miejscowy Orzeł Łódź podejmie na własnym stadionie Zdunek Wybrzeże Gdańsk. W tym sezonie obie drużyny poprzeczkę postawiły sobie bardzo wysoko. Jedni i drudzy chcieliby w końcu awansować szczebel wyżej. Zwycięzca tej konfrontacji minimalnie przybliży się do tego.

tarnow logodaugavpils logoNiestety pogoda w tym roku nie rozpieszcza żużlowców w całej Polsce. W sobotę o godzinie 15 Unia Tarnów miała podejmować na własnym obiekcie Lokomotiv Daugavpils. Niestety prognozy pogody na sobotę nie są korzystne i już dziś postanowiono, że ten mecz odbędzie się w innym terminie. Oba kluby w najbliższym czasie poinformują kiedy zostanie rozegrane drugie podejście do tego meczu. 

pilabydgoszcz logoJuż w najbliższą niedzielę w Pile podczas trzeciej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej odbędą się derby pilsko-bydgoskie. Obie drużyny podały awizowane składy na zbliżające się zawody.

lodzgkz gdanskW najbliższą niedzielę, 23 kwietnia o godzinie 14.45 odbędzie się 3.kolejka Nice Pierwszej Ligi Żużlowej, gdzie miejscowy Orzeł Łódź podejmie na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Obie drużyny w tym roku aspirują bardzo wysoko i na porażkę w tym spotkaniu nie mogą sobie pozwoli, a tym samym będziemy świadkami wspaniałego widowiska. Poznaliśmy już awizowane składy na to spotkanie, które prezentujemy Państwu poniżej. 

tarnow logodaugavpils logoJeszcze nie zdążył opaść pył po poniedziałkowych spotkaniach ligowych, a na horyzoncie pojawia się już kolejna runda tegorocznych zmagań. W najbliższą sobotę (22.04) na mecz do Tarnowa przyjedzie Lokomotiv Daugavpils. To spotkanie zapowiada się najciekawiej w 3 kolejce Nice 1.Ligi Żużlowej. Trenerzy obu drużyn podali już awizowane składy.

daugavpils logorzeszow logo 2015

W meczu drugiej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej łotewski Lokomotive wysoko pokonuje rzeszowskie “Żurawie” 56:34. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzili Timo Lahti, Maksim Bogdanow i Kjastas Puodżuks. Najlepiej punktującym zawodnikiem w ekipie przyjezdnej był Dawid Lampart - zdobywca 11 “oczek”.

krakowtarnow logoW meczu 2 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej Arge Speedway Wanda Kraków pokonała Grupę Azoty Unię Tarnów 46:44. Derby Małopolski dostarczyły kibicom wiele emocji. Zwycięzcę spotkania poznaliśmy po akcji Mateusza Szczepaniaka, który wyprzedził Petera Ljunga na ostatnim okrążeniu 15 biegu. Szczepaniak był też najlepiej punktującym zawodnikiem meczu.