tarnow logodaugavpils logoCzwartkowe (22.06) spotkanie pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów, a Lokomotivem Daugavpilis, zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy 61:29. Bezbłędny na tarnowskim torze był dziś zawodnik gospodarzy Mikkel Michelsen (15 pkt.). Po stronie gości najlepiej spisywał się Maksmis Bogdanovs (11 pkt.).

gkz gdansktarnow logoZaległy mecz IV kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej, w którym Zdunek Wybrzeże Gdańsk podejmie na własnym torze Grupę Azoty Unię Tarnów odbędzie się w najbliższą niedzielę. Sztaby trenerskie obu drużyn przedstawiły w środowe popołudnie awizowane składy na to spotkanie. Zarówno w zespole z Pomorza, jak i Małopolski niespodzianek nie ma. 

tarnow logodaugavpils logo

Na najbliższy czwartek zaplanowano zaległe spotkanie III rundy Nice 1.Ligi Żużlowej pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Lokomotivem Daugavpils. Będzie to już trzecia próba rozegrania tego pojedynku. W dwóch poprzednich podejściach na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne. Tym razem pogoda powinna być łaskawa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. 

tarnow logo2016 michelsen m1Mikkel Michelsen w niedzielnym spotkanie z Orłem Łódź zdobył 4 punkty z dwoma bonusami. Duńczyk nie może tego meczu zaliczyć do udanych. Do tak słabej zdobyczy punktowej na pewno przyczyniły się dwa wykluczenia. Zawodnik Jaskółek w obu przypadkach nie zgadza się z decyzjami sędziego. 

gdanskrzeszow logo 2015Zdunek Wybrzeże Gdańsk wygrało na własnym torze ze Stalą BETAD Leasing Rzeszów aż 63:27. Było to dopiero pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Rewanż odbędzie się 23 lipca w stolicy Podkarpacia.

tarnow logolodzW meczu X rundy Nice 1.Ligi Żużlowej Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała Orzeł Łódź 48:41. Spotkanie obfitowało w wiele emocji i zwrotów akcji. Po zakończeniu pojedyku Łodzianie żałowali, że nie udało się utrzymać przewagi do końca meczu. Tarnowianie zaś wspominali o emocjach i błędach w ustawieniach swoich motocykli w początkowej fazie zawodów. 

tarnow logodaugavpils logoW najbliższy czwartek, w zaległym spotkaniu 3 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej, Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie na własnym torze Lokomotiv Daugavpils. Sztaby trenerskie obu drużyn podały awizowane składy na ten mecz. W składzie Jaskółek pod numerem 12 widnieje Artur Mroczka, jednak jeżeli decyzja o przyznaniu mu czerwonej kartki zostanie utrzymana, w jego miejsce wystąpi powracający po kontuzji Jakub Jamróg. 

tarnow logo2017 mroczka a2Tuż po zakończeniu spotkania X rundy Nice 1.Ligi Żużlowej pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów a Orłem Łódź, sędzia zawodów przyznał czerwoną kartkę Arturowi Mroczce. Według tego co udało nam się ustalić, decyzja ta jest podyktowana rzuceniem przez zawodnika butelki z wodą na tor podczas trwania biegu. Do zdarzenia miało dojść w ostatnim wyścigu spotkania. 

tarnow logolodzTarnowska Unia zwyciężyła w meczu 10. kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Tarnowianie pokonali Orła Łódź 48:41. W Jaskółczym Gnieździe najlepiej radził sobie miejscowy Artur Czaja (10+1) oraz przedstawiciel zespołu gości Hans Andersen (10).

krakowbydgoszcz logoKrakowska Wanda okazała się lepsza na własnym torze podczas niedzielnego (18 czerwca) spotkania Nice 1. Ligi Żużlowej. Krakowianie pokonali zespół z Bydgoszczy 51:39. Liderem meczu wśród miejscowych był Ernest Koza (11+1), w drużynie gości tyle samo punktów (10) zdobyli Adriej Kurdiaszow oraz Wiktor Kułakow.