2015 porsing n1rzeszow logo 2015Stal BETAD Leasing Rzeszów w tym sezonie będzie musiała sobie radzić w rozgrywkach Nice Polskiej Ligi Żużlowej bez Niclasa Porsinga. Młody Duńczyk w czwartek przekazał informację, iż z powodu niesprzyjających okoliczności, postanowił rozwiązać umowę ze Stalą Rzeszów.

tarnow logozielona gora 2016Nie dojdzie do skutku zaplanowany na najbliższy piątek (24.03) mecz kontrolny pomiędzy drużynami Grupy Azoty Unii Tarnów a Falubazem Zielona Góra. Na przeszkodzie w rozegraniu sparingu stanęły warunki pogodowe jakie panują w Małopolsce. W środę Tarnów nawiedziły silne opady deszczu. 

gdanskNa 1 kwietnia zaplanowane jest oficjalne pożegnanie Magnusa Zetterstroem'a z kibicami w Gdańsku. O godzinie 14.30 na stadionie im.Zbigniewa Podleckiego odbędzie się Zorros Finał Show. Turniej będzie miał formę czwórmeczu, gdzie udział wezmą przyjaciele i dobrzy znajomi Magnusa. W turnieju wystąpią m.in brązowy medalista Mistrzostw Świata, Bartosz Zmarzlik, Niels Kristian Iversen czy też Grigorij Łaguta. Poniżej prezentujemy Państwu całą listę startową tych zawodów. 

 tarnow logozielona gora 2016W najbliższy piątek (23.03) Grupa Azoty Unia Tarnów zmierzy się z Falubazem Zielona Góra w meczu sparingowym. Na ten dzień synoptycy nie przewidują opadów deszczu. Jeżeli tylko tor będzie w dobrym stanie to spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Bilety w cenie 10zł będzie można nabyć w kasie na godzinę przed początkiem meczu.

gdanskW czwartek punktualnie o 15 żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk po raz pierwszy wyjechali na tor. Zmagania krajowych żużlowców oraz Renata Gafurova oglądało blisko 100 osoba grupa kibiców, którzy mogli oglądać swoich pupilów po przerwie zimowej. Także i w piątek o godzinie 12 odbył się kolejny trening. Jednak tym razem trwał on niecałą godzinę, gdyż aura nie pozwoliła na dalszą jazdę.

gdanskCoraz więcej klubów decyduje się na pierwsze treningi na własnym torze. Nie inaczej będzie w Gdańsku, gdzie Renault Zdunek Wybrzeże w czwartkowe popołudnie wyjedzie na tor. Trener Mirosław Kowalik ma nadzieję, że piękna pogoda, która panuje od kilku dni nad morze utrzyma się i już w czwartek 16 marca o godzinie 15 usłyszymy pierwszy warkot motorów. W treningu udział weźmą najprawdopodobniej wszyscy krajowi zawodnicy oraz Renat Gafurov. 

tarnow logolublin 2017Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższy weekend dwa spotkania kontrolne pomiędzy drużynami Grupa Azoty Unii Tarnów a Speed Car Motorem Lublin. Decyzje o odwołaniu sparingów podjęli trenerzy obu zespołów. Mecze mają zostać rozegrane w późniejszym terminie, gdy warunki torowe będą bardziej korzystne. 

 tarnow logoPrzedłużają się prace związane z montażem band absorbujących na tarnowskim torze. W związku z tym sztab trenerski Unii Tarnów zdecydował się na treningowy wyjazd. We wtorek w słowackiej Żarnowicy trenować będą Jakub Jamróg, Mikkel Michelsen, Artur Czaja i Michał Nowiński. W środę do wspomnianej czwórki dołączą kolejni zawodnicy Jaskółek.

2015 zetterstroem m12015 laguta g1Grigorij Łaguta będzie kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się potwierdzić swój udział w turnieju pożegnalnym Magnusa Zetterstroema, który odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 14.30 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku. 

 tarnow logoZawodnicy Unii Leszno jako pierwsi w tym roku mieli możliwość, aby potrenować na żużlowym torze. W ich ślady planują pójść kolejne drużyny. W Tarnowie trwają chwilowo prace montażowe związane z wymianą band na prostych. Jednak wszystko z tym związane powinno się zakończyć przed weekendem.