logo nicetarnow logoWe wtorek na torze w Tarnowie odbędzie się turniej indywidulany w ramach Nice Cup. W zawodach wystartują zawodnicy, którzy nie mają okazji do częstych startów w lidze. Każdy z młodzieżowców zanim przystąpi do zmagań będzie musiał wylosować silnik, na którym będzie startował. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. Bilety w cenie 10zł nabywać można będzie od godziny 16:00.

rzeszow logogdanskStal Rzeszów okazała się lepsza w zaległym meczu 1. Nice LŻ. Rzeszowianie pokonali na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:42. Dzięki temu miejscowi wciąż mają szansę na uniknięcie spotkań barażowych. Najlepiej wśród Żurawi radził sobie Dawid Lampart (10+2). W zespole gości najwięcej punktów zdobył Kacper Gomólski ( 10+2).

2015 gafurow r1gkz gdanskNiestety o sporym pechu może mówić kapitan czerwono-biało-niebieskich, Renat Gafurov, który podczas zaległego meczu z Euro Finance Polonią Piła nabawił się kontuzji barku. Gafurov w całym spotkaniu wywalczył 9 oczek i dzięki jego postawie drużyna znad morza zwyciężyła to spotkanie 49:41. 

gkz gdanskpilaZdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na własnym torze Euro Finance Polonię Piła 49:41 w ramach zaległej kolejki VIII rundy Nice 1.Ligi Żużlowej. Najlepszymi zawodnikami w drużynie gospodarzy byli: Anders Thomsen oraz Kacper Gomólski, którzy wywalczyli po 10 oczek i dwa bonusy. Natomiast w ekipie przyjezdnych najskuteczniejszy okazał się Norbert Kościuch, który w sześciu startach wywalczył 13 punktów i dwa bonusy. Poniżej prezentujemy Państwu wypowiedzi głównych bohaterów tego spotkania. 

gkz gdanskpilaZdunek Wybrzeże Gdańsk wygrało na własnym torze z Polonią Piła 49:41 w zaległym meczu VIII kolejki Nice Pierwszej Ligi Żużlowej. Najlepszymi zawodnikami gospodarzy byli: Kacper Gomólski oraz Anders Thomsen oboje wywalczyli po 10 oczek i dwa bonusy. Natomiast w ekipie przyjezdnych najskuteczniejszy okazał się Norbert Kościuch zdobywca 13 punktów i dwa bonus. W pierwszym meczu Wybrzeże wygrało w Pile 46:44 i to oni zgarnęli punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu. 

lodztarnow logoW zaległym spotkaniu V kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej Orzeł Łódź uległ na własnym torze Grupie Azoty Unii Tarnów 42:47. Pierwsze starcie tych drużyn również zakończyło się zwycięstwem Jaskółek, a to oznacza, że punkt bonusowy dopisany zostanie do dorobku Tarnowian. Najlepszymi zawodnikami w sobotnim meczu byli Kenneth Bjerre (Tarnów) i Rohan Tungate (Łódź). 

Podczasrzeszow kibice stowarzyszenie tegrocznej akcji zbiórki krwi „ Oddajemy krew bez hamulców”, organizowanej w sobotę, 8 lipca przez Stowarzyszenie Fans Stal Rzeszów udało sę zebrać 38 litrów krwi. Zbiórka trwała osiem godzin, a wśród przybyłych nie zabrakło wielu żużlowców oraz fanów czarnego sportu. 

gdanskrzeszow logo 2015W najbliższą niedzielę o godzinie 19 w Rzeszowie odbędzie się zaległe spotkanie 5 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej, gdzie miejscowa Stal podejmie na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Pierwotnie to spotkanie miało się odbyć 7 maja, jednak wtedy na przeszkodzie stanęły kiepskie warunki torowe. Dla gości będzie to nie lada wyzwanie. Gdyż dzień wcześniej o godzinie 15 odjadą zaległe spotkanie w Gdańsku z Polonią Piła.

gdanskpilaJuż w sobotę 15 odbędzie się zaległego spotkania VIII kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej, gdzie Wybrzeże Gdańsk podejmie na własnym torze Polonię Piła. W pierwszym spotkaniu dość niespodziewanie i po wielkich emocjach wygrał zespół z Gdańska, który w ostatnim biegu dnia pokonali podwójnie parę Gapiński -Szczepaniak zapewniając tym samym dla ligowe oczka. Teraz jednak ten mecz będzie zupełnie inny. Obie drużyny mają szansę na awans do play-off, więc tym samym mecz powinien przynieść nas sporo emocji. Na przeszkodzie może stanąć jednak pogoda. 

lodztarnow logoW zaległym spotkniu V kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej, w najbliższą sobotę Orzeł Łódź podejmie Grupę Azoty Unię Tarnów. Sztaby trenerskie obu drużyn zaprezentowały awizowane składy na ten mecz. W zespole gospodarzy po raz kolejny znalazł się młody Rosjanin Gleb Czugunow. Zaś w drużynie z Małopolski nadal brakuje miejsca dla Mikkela Michelsena.