rawicz

 

Unia Kolejarz

63-900 Rawicz, ul. Spokojna 1, tel./fax (65) 545 35 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

Strona 1 z 12

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP 6/11

1. Tai Woffinden   W. Brytania 91
2. Fredrik Lindgren   Szwecja 74
3. Maciej Janowski   Polska 70
4. Bartosz Zmarzlik   Polska 69
5. Emil Sajfutdinow   Rosja 62
6. Patryk Dudek   Polska 56
7. Greg Hancock   USA 56
8. Artiom Łaguta   Rosja 53
9. Matej Zagar   Słowenia 50
10. Nicki Pedersen   Dania
46
11. Jason Doyle   Australia 44
12. Chris Holder   Australia 43
13. Przemysław Pawlicki   Polska
27
14. Craig Cook   W. Brytania 21
15. Martin Vaculik   Słowacja 17
16. Niels-Kristian Iversen   Dania 9

Mistrzowie Świata

flaga-polskaPolska

2017 doyle j2Jason Doyle

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno 13 26 148
 2. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp. 13 21 63
 3. Betard Sparta Wrocław 13 19 74
 4. forBET Włókniarz Częstochowa  13 18 2
 5. Get Well Toruń 13 15 -39
 6. MRGARDEN GKM Grudziądz 13 11 -86
 7. Grupa Azoty Unia Tarnów 13 10 -86
 8. Falubaz Zielona Góra 13 7 -76

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2017 pawlicki pi1Piotr Pawlicki

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. Speed Car Motor Lublin 13 26 193
 2. Car Gwarant Start Gniezno 13 22 77
 3. ROW Rybnik 13 20 172
 4. Lokomotiv Daugavpils 13 19 -14
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  12 14 72
 6. Orzeł Łódź 12 12 11
 7. Euro Finannce Polonia Piła  11 4 -144
 8. ARGE Speedway Wanda Kraków 13 3 -366

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej

tarnow logoGrupa Azoty Unia Tarnów

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Stal Rzeszów 12 29 194
 2. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.  12 24 124
 3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz 11 13 15
 4. OK Kolejarz Opole 11 12 -33
 5. Iveston PSŻ Poznań 11 11 -23
 6. Polonia Bydgoszcz 12 8 -136
 7. KSM Krosno 11 2 -131

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej

gniezno gtmGTM Start Gniezno

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Swindon Robins 19 32 +21
 2. Poole Pirates 17 31 +90
 3. Somerset Rebels 15 31 -4
 4. King's Lynn Stars 16 31 -14
 5. Wolverhampton Wolves 16 28 +24
 6. Belle Vue Aces 16 23 +25
 7. Leicester Lions 17 17 -142
 8. Rye House Rockets (wycofało się z rogrywek) - - -

 Championship

 # drużyna m p +/-
 1. Peterborough Panthers 14 33 +44
 2. Lakeside Hammers 14 32 +129
 3. Glasgow Tigers 14 27 +35
 4. Ipswich Witches 13 23 +28
 5. Berwick Bandits 14 22 +14
 6. Edinburgh Monarchs 11 20 +60
 7. Workington Comets 10 20 +23
 8. Scunthorpe Scorpions 15 20 -51
 9. Newcastle Diamonds 11 14 -19
 10. Redcar Bears 16 14 -207
11. Sheffield Tigers 14 13 -56

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia swindon 2017 lambert r1

Swindon Robins

Robert Lambert

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malila 12 22 +102
 2. Smederna Eskilstuna 12 20 +94
 3. Rospiggarna Hallstavik 12 19 +79
 4. Elit Vetlanda 12 18 +37
 5. Indianerna Kumla 12 14 -71
 6. Lejonen Gislaved 12 10 -32
 7. Vastervik Speedway 12 10 -82
 8. Masarna Avesta 12 3 -127

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Fredrik Lindgren

Metal Speedway League 2018

 # drużyna m p +
 1. Fjelsted 9 14 388
 2. Slangerup 9 14 378
 3. Region Varde 8 14 352
 4. Grindsted 9 12 393
 5. Holstebro 8 9 337
 6. Holsted 8 7 335
 7. Esbjerg 9 3 355
         

 

Mistrzowie Danii

dania fjelsted 2015 iversen n3

Fjelsted

Niels K. Iversen

Klasyfikacja SEC 3/4

 1. Leon Madsen   Dania 38
 2. Jarosław Hampel   Polska 34
 3. Robert Lambert
  W. Brytania
33
 4. Emil Sajfutdinow
  Rosja
30
 5. Mikkel Michelsen
  Dania 28
 6. Antonio Lindback   Szwecja 28
 7. Vaclav Milik
  Czechy
26
 8. Kai Huckenbeck   Niemcy 26
 9. Peter Kildemand   Dania 25
10. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
11. Andreas Jonsson   Szwecja
19
12. Andrzej Lebiediew   Łotwa
17
13. Krzysztof Kasprzak   Polska 17
14. Piotr Pawlicki   Polska 12
15. Kevin Woelbert   Niemcy 8
16.  Adrian Gała
  Polska
5

Mistrz SEC

2015 lebiedew a1Andrzej Lebiediew

Klasyfikacja IMŚJ 2/3

 1. Maksym Drabik   Polska 41
 2. Bartosz Smektała   Polska 35
 3. Robert Lambert   W. Brytania 30
 4. Dominik Kubera   Polska 25
 5. Daniel Bewley   W. Brytania 21
 6. Andreas Lyager   Dania 17
 7. Fredrik Jakobsen   Dania 16
 8. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
 9. Joel King   Szwecja 14
10. Daniel Kaczmarek   Polska 13
11. Olegs Mikhailovs   Łotwa 12
12. WIktor Lampart   Polska 9
13. Filip Hjelmland   Szwecja 9
14. Nick Skorja   Słowenia 8
15. Artjoms Trofimovs   Łotwa 5
16. Filip Hajek   Czechy 1

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 drabik m2Maksym Drabik

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl