rawicz

 

Kolejarz RAWAG

Klub: RKS Kolejarz Rawicz, ul. Spokojna 1, 63-900 Rawicz, tel./fax (65) 545 35 26
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

rawicz2015 worrall r12014 worrall sWe wtorkowym sparingu RKS Kolejarz Rawicz pokonał drużynę gości 53:36. Gościnnie w tych zawodach  wystąpił Przemysław Pawlicki, który nie zaznał goryczy porażki.

rawiczszwecja griparnaDwa dni dobrego ścigania mają za sobą żużlowcy RKS Kolejarza Rawicz. W sobotę podopieczni Henryka Jaska i Adama Skórnickiego zmierzyli się ze szwedzką Griparną Nykoeping, natomiast w niedzielę podejmowali drużynę gości.

rawiczW najbliższy wtorek o godzinie 12 będzie można usłyszeć warkot motocykli na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu. To właśnie o tej porze rozpocznie się pierwszy w 2017 roku trening na torze Kolejarza.

rawiczKolejarz Rawicz po roku spędzonym w połączonej Nice Polskiej Lidze Żużlowej wraca na łono II ligi. Przed sezonem 2017 w Rawiczu zaszły wielkie zmiany, a kolejne jeszcze nastąpią. Wszystko jednak w zgodzie z wieloletnią tradycją, która znalazła się w haśle, przyświecającym Niedźwiadkom w nadchodzących rozgrywkach.

rawiczŻużlowcy Kolejarza Rawicz będą szlifować formę podczas trzydniowego obozu integracyjno-szkoleniowego. W dniach 17-19 lutego zawodnicy udadzą się do czeskiego Harrachova.

2015 skornicki a1rawiczAdam Skórnicki w zbliżającym się sezonie będzie pełnił rolę menedżera rawickich Niedźwiadków. Odbyły się również rozmowy pomiędzy Skórą a zarządem klubu po których ogłoszono, że doszło do porozumienia między stronami i nowy menedżer zdecydował się również pełnić funkcję zawodnika Kolejarza Rawicz.

rawiczPrzed rozpoczęciem rozgrywek 2016 wspominałam, że nadchodzący sezon będzie wyzwaniem dla Holistic-Polska Rawicz. Niedźwiadki znalazły się w I lidze w wyniku połączenia jej z drugą i na starcie skazane były na porażkę. Rawicki zespół ostatecznie zakończył  zmagania na ostatnim miejscu Nice Polskiej Ligi Żużlowej, oddając większość wyjazdowych meczów walkowerem.

2015 mielniczuk s1rawiczStanisław Mielniczuk w sezonie 2017 w dalszym ciągu będzie reprezentował barwy Kolejarza Rawicz. 21-letni reprezentant Ukrainy o kontynuacji jazdy z "Niedźwiadkiem" na plastronie poinformował w sobotę. Przypomnijmy, iż w zeszłym sezonie Mielniczuk wystąpił w siedmiu meczach kończąc go ze średnią biegową 1,622.

rawiczopole 2016Niedzielne spotkanie Nice Polskiej Ligi Żużlowej, kończące rozgrywki w obecnym sezonie zwyciężyła drużyna Holistic-Polska Rawicz. Gospodarze, pokonali swoich rywali Kolejarz Opole, wynikiem (51:38). Najwyższe noty zdobył zawodnik Kolajarza,  Denis Gizatulin (15 pkt.). W drużynie przeciwników, najlepiej mecz zakończył się dla Adriana Gomólskiego, który zakończył spotkanie z dorobkiem (13 pkt.).

rawiczopole 2016W najbliższą niedzielę (25 września) Holistic-Polska Rawicz w ostatnim meczu Nice Polskiej Ligi Żużlowej podejmą u siebie drużynę Kolejarza Opole. Poniżej prezentujemy awizowane składy na to spotkanie. Początek meczu o godzinie 15:00.