Ceny biletów i karnetów w Poznaniu

poznanDrużyna PSŻ Poznań powraca do ligowego ścigania. Włodarze „Skorpionów” nie ukrywają, iż marzy im się, by stadion na Golęcinie odwiedzały tłumy kibiców dlatego też ceny biletów i karnetów zostały ustalone na takim poziomie, by jak największa liczba sympatyków "czarnego sportu" mogła pojawiać się na stadionie bez uszczerbku budżetu domowego.

 

 

Prezes PSŻ Poznań, Arkadiusz Ładziński, liczy na dużą frekwencję na meczach "żółto-czarnych" - Zależy nam na wypełnieniu stadionu kibicami. Wszyscy wiemy, ze żużel jest sportem rodzinnym, dlatego też rodzina "2+1" zapłaci zaledwie 35 zł za wejście na stadion. Dzieci do lat 5 wchodzą na stadion za darmo, natomiast dzieci i młodzież od 5 do 12 roku życia za .... 1,00 zł. Celowo zrezygnowaliśmy z typowych biletów ulgowych, ale w zamian za to bilety dla nie wymienionych wyżej wszystkich innych kibiców to kwota 17,00 zł. Karnet obejmujący możliwość wejścia na wszystkie 6 meczy to wydatek 85,00 zł. Przy zakupie karnetu kibic na jeden mecz w sezonie wchodzi za darmo.

 

Internetowa sprzedaż karnetów trwa na specjalnej stronie internetowej: http://bilety.pszpoznan.com.pl. W tej opcji kibic sam drukuje karnet, co może być świetnym prezentem pod choinkę. 

 

stadion żużlowy na Golęcinie

 poznan

Podział sektorów na stadionie żuzlowym na Golęcinie:

  • Sektory numerowane: 4 i 20
  • Sektory nienumerowane: 2,3,7,8,9,10,11,12,16,17,18,19,21,22
  • Sektory "gość": 23,24
  • Sektor "media": 1
  • Sektor VIP: 5
  • Sektor "sponsor": 6

 

ceny karnetów - sezon 2017

 

 karnety

ceny biletów - sezon 2017

 

bilety

 

źródło:informacja prasowa

 

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!