Szewczykowski zawiesza karierę

2013 szewczykowski aNa profilu facebookowym Adriana Szewczykowskiego pojawił się komunikat, że zawodnik w sezonie 2016 zawiesza swoją karierę sportową. Wychowanek gorzowskiego klubu motywuje ją m.in. trudną sytuacją polskiego speedwaya.

 

 

 

- W związku z trudną obecnie sytuacją w polskim żużlu oraz bagażem doświadczeń,który nabyłem w ostatnich latach, podjąłem decyzję, by powiedzieć PAS.Nie wystartuję w zbliżającym się sezonie i jest to w pełni przemyślany przeze mnie aspekt.Dodam jednak, iż nie wykluczam powrotu na tor w kolejnym roku, lecz teraz jest to temat przyszłości i jakiekolwiek spekulacje w tej chwili nie mają sensu. Pragnę podziękować wszystkim tym, którzy mnie wspierali i pomagali na przestrzeni ostatnich lat. Mam tu na myśli przede wszystkim mój Team, najbliższych, sponsorów oraz kibiców. Serdeczne dzięki!"  - argumentuje swoją decyzję popularny "Adik".

 

Podczas swojej kariery Adrian Szewczykowski reprezentował barwy Stali Gorzów, PSŻ Poznań, KSM Krosno, ROW Rybnik oraz Victorii Piła. Zawodnik ma ważny kontrakt z PSŻ Poznań.

 

źródło: facebook.com

 

Maciej Brzeziński

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!