Indywidualne Mistrzostwa Poznania

poznanJuż w najbliższą sobotę (19.09) na poznańskim Golęcinie odbędzie się finałowy turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Ostatnia impreza z tegorocznego cyklu odbędzie się już bez ograniczenia liczby sprzedanych biletów. Największa z bolączek klubu Lechma Oskar PSŻ Poznań została więc rozwiązana.

 

 

 

Organizator turnieju pragnie gorąco zachęcić do udziału w turnieju przy mocniejszej obsadzie i optymalnej pogodzie zapowiada się bardzo ciekawe widowisko sportowe i impreza o charakterze rodzinnym zarazem. Tradycyjnie już będzie można skorzystać z punktów cateringowych ze słynną kiełbaską żużlową w promocyjnych cenach.

 

Widzimy się więc w najbliższą sobotę, 19 września o godz. 15.30. Stadion żużlowy przy ul. Warmińskiej 1 w Poznaniu. Pamiętajmy też, że jest to godzina startu do pierwszego biegu!

 

Przypominamy, że punkty zdobyte w ostatnim turnieju przez zawodników liczą się podwójnie do łącznej klasyfikacji.  Zawodników, którzy mogą zdobyć tytuł Indywidualnego Mistrza Poznania na rok 2015 jest kilku, wśród nich wymienić można Daniela Pytla, Kamila Pulczyńskiego, Marcina Jędrzejewskiego czy też Adrian Szewczykowskiego.

 

Zostanie rozegrany także specjalny 21 bieg pamięci Tomasza Wójtowicza byłego prezesa PSŻ Poznań.

 

Szczegółowe informacje na temat turnieju:

 

1.       LOTTO Poznań Speedway Cup jest imprezą biletowaną.

2.       W sprzedaży są 2 rodzaje biletów:

a) bilet normalny w cenie 20,00 zł uprawnia do wejścia na stadion i na trybuny

b) bilet normalny na trybunę główną 40,00 zł uprawnia do wejścia na stadion i na trybunę główną (w cenie tych biletów program zawodów + kiełbasa )

3.       Dzieci i młodzież ( do ukończenia 12 roku życia) wchodzą bezpłatnie na podstawie aktualnej legitymacji szkolnej.

4.       Płatność za bilet gotówką lub kartą płatniczą w kasie stadionowej.

5.       Bilety będą sprzedawane w kasie stadionu w następujących dniach i godzinach:

a) 15 września od godziny 15.30 do 18.00 (wtorek)

b) 16 września od godziny 15.30 do 18.00 (środa)

c) 17 września od godziny 15.30 do 18.00 (czwartek)

d) 18 września od godziny 15.30 do 18.00 (piątek)

e) 19 września od godziny 10.00 do 15.30 (sobota dzień zawodów)

6.       Nasz sponsor Centrum Turystyki OSKAR ufundował 2-osobową wycieczkę do Heide Park w Niemczech. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy wypełnić i przekazać hostessom kupon zamieszczony w programie zawodów. Również na stronie internetowej PSŻ Poznań znajduje się kupon do samodzielnego wydruku i wypełnienia. Kupony będą zbierane przez hostessy w czasie zawodów.

7.       Ceny cateringu na stadionie: kiełbasa z grilla 6,00zł porcja, woda Skorpion 2,00zł (0,5l gazowana lub 0,5l niegazowana), dodatkowo w bardzo dobrych cenach także lody i  popcorn.

8.       Uprzejmie prosimy o dojazd komunikacją miejską - dojście albo od strony ul. Wojska Polskiego albo od pętli tramwajowej na Ogrodach, przez ul. Botaniczną, wzdłuż Rusałki i stadionu lekkoatletycznego. Prosimy pamiętać, że na Sołaczu w dalszym ciągu prowadzone są prace remontowe przy instalacji wodno-kanalizacyjnej i dojazd samochodem może być utrudniony.

9.       Bramy stadionu otwieramy o godzinie 14.30.

 

Jednocześnie klub pragnie przypomnieć, że zaplanowany na dzień 15 września finał MIMW (Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski) został przeniesiony. Datę rozegrania turnieju poznamy niebawem. Zaistniała sytuacja spowodowana jest wcześniejszym odwołaniem poprzednich rund MIMW w Gnieźnie i w Pile i nie wynika z działań klubu Lechma Oskar PSŻ Poznań. Klub pragnie zapewnić, że zakupione wcześniej mini-karnety zachowują ważność.

 

Lista zawodników finałowego turnieju Lotto Poznań Speedway Cup:

 

Dawid Wawrzyniak PL- Łączyńscy-Carbon Start Gniezno

Adrian Gomólski PL- Łączyńscy Carbon Start Gniezno

Rafał Konopka GB - Peterborough Panthers 

Daniel Pytel PL - Speedway Wanda Instal Kraków

Maciej Piaszczyński SWE- Griparna Nyköping

Marcin Jędrzejewski PL - Polonia Bydgoszcz

Damian Adamczak PL - Orzeł Łódź

Kamil Pulczyński PL - KMŻ Lublin

Steven Mauer DE - MSC "Wölfe" Wittstock

Alex Edberg SWE - Griparna Nyköping

Tobiasz Musielak PL - Fogo Unia Leszno

Adrian Szewczykowski PL - Lechma Oskar PSŻ Poznań

Mathias Schultz DE - MSC "Wölfe" Wittstock

Piotr Dziatkowiak CZ - 3ton Slany

Mariusz Staszewski PL - Kolejarz Intermarche Rawicz

Aaron Summers SWE - Griparna Nyköping

 

Lista zgłoszonych zawodników może ulec  zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora turnieju PSC.

 

źródło:informacja prasowa

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!