Dymisja Zarządu PSŻ Poznań

DSC06840

W sobotę podczas walnego zebrania członków Poznańskiego Stowarzyszenia Żużla do dymisji podał się cały Zarząd z prezesem Arkadiuszem Ładzińskim na czele. Po zebraniu władze klubu wydały specjalny komunikat w tej sprawie.

PoznanPoniżej publikujemy komunikat Zarządu PSŻ Poznań w całości:

„Dnia 18 września br. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Poznańskiego Stowarzyszenia Żużla. Obecny Zarząd złożył rezygnację z pełnionych funkcji od dnia 31 października br.

Walne Zgromadzanie podjęło uchwałę o powołaniu trzech nowych członków Zarządu od dnia 1 listopada br. - Pana Marcina Czaińskiego, Pana Jakuba Kozaczyka oraz Pana Tomasza Tasiemskiego. Nowy Zarząd otrzymał mandat zaufania od członków Stowarzyszenia i wnosi w dalszy rozwój poznańskiego żużla sporą dawkę pozytywnej energii do działania oraz kompetencje i doświadczenie biznesowe.

W podziękowaniu za szczególny wkład w rozwój, budowę i działalność Poznańskiego Stowarzyszenia Żużla, Walne Zebranie podjęło uchwałę o przyznaniu Arkadiuszowi Ładzińskiemu tytułu Honorowego Członka Stowarzyszenia.

Wszystkie zmiany podjęte na Zgromadzeniu są wynikiem długich rozmów i konsultacji organów Stowarzyszenia ze Sponsorami, trwającymi od połowy sierpnia br.

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Członkowie Zarządu PSŻ Poznań
Marcin Czaiński
Jakub Kozaczyk
Tomasz Tasiemski
Arkadiusz Ładziński
Karol Urbaniak"

 

 

Maciej Major

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!