poznan

 

PSŻ Poznań

Klub: Poznańskie Stowarzyszenie Żużla, ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań, tel. 503 362 449
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

poznankrosnoBiorąc pod uwagę niekorzystne prognozy pogody na nadchodzącą sobotę (m.in. opady deszczu oraz bardzo niską temperaturę odczuwalną), kierownictwo Naturalna Medycyna PSŻ Poznań wspólnie z zarządem KSM Krosno i przy aprobacie pozostałych klubów 2. Ligi Żużlowej, podjęło decyzję o PRZEŁOŻENIU meczu Naturalna Medycyna Poznań - KSM Krosno na 3 maja br.

 poznanrawiczW meczu I kolejki 2 Ligi żużlowej Naturalna Medycyna PSŻ Poznań pokonała Kolejarz Rawicz 52:38. Derby Wielkopolski były jednocześnie powrotem drużyny z Poznania na żużlową mapę Polski i pierwszym ligowym pojedynkiem żółto-czarnych po sześcioletniej przerwie.

poznan

rawiczW niedzielne popołudnie zainaugurowano rozgrywki 2.Ligi Żużlowej. Wracający do ligowych zmagań zespół Naturalna Medycyna PSŻ Poznań pokonał przed własną publicznością ekipę Kolejarza Rawicz 52:38. Liderem gospodarzy w tym spotkaniu był Władimir Borodulin, który na swoim koncie zapisał trzynaście punktów. Po stronie rawickich "Niedźwiadków" prym wiódł gościnnie startujący Sebastian Niedźwiedź, który zawody zakończył z dorobkiem 13 "oczek" z bonusem.

poznanrawiczW rozpoczynającym się sezonie 2017 drużyna z Poznania wraca na żużlową mapę Polski po sześcioletniej przerwie. W najbliższą niedzielę 9 kwietnia Naturalna Medycyna PSŻ podejmie w meczu I kolejki 2 Ligi Żużlowej Kolejarz Rawicz.

poznanrawiczW najbliższą niedzielę na torze w Poznaniu miejscowa Naturalna Medycyna PSŻ zainauguruje rozgrywki 2.Ligi Żużlowej. Rywalem "Skorpionów" będzie RKS Kolejarz Rawicz. Znamy już awizowane składy obu drużyn. Początek spotkania zaplanowano na godz.13:45.

poznandaugavpils logoW treningu punktowanym rozegranym w Lasku Golęcińskim żużlowcy Naturalnej Medycyny PSŻ-u Poznań pokonali I-ligowy Lokomotiv Daugavpils 42:36. Był to drugi zwycięski sprawdzian „Skorpionów” na własnym torze w bieżącym tygodniu.

 poznanbydgoszcz logoW pierwszym tegorocznym treningi punktowanym rozegranym w Lasku Golęcińskim żużlowcy Naturalnej Medycyny PSŻ-u Poznań pokonali I-ligową Polonię Bydgoszcz 51:27.

poznan1 kwietnia 2016 r. w Centrum Handlowym Panorama przy ul. Góreckiej 30 zaplanowano przedsezonową prezentację drużyny Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. Początek oficjalnej części przewidziano na godz. 16.00, jednakże organizatorzy zadbali o szeroki wachlarz atrakcji już od godz. 14.00.

poznanŻużlowcy Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań w miniony piątek i w sobotę przeprowadzili pierwsze treningi na własnym torze. Wraz z gospodarzami próbne okrążenia na obiekcie w Lasku Golęcińskim przejechali również zawodnicy Polonii Bydgoszcz.

poznanŻużlowcy Naturalnej Medycyny PSŻ-u Poznań w dniach 23-25 lutego odbyli krótkie zgrupowanie w Poznaniu. Ostatniego dnia zajęć w trakcie zebrania zarządu z trenerem i zawodnikami, ci ostatni wybrali kapitana zespołu, którym został Daniel Pytel.