Odbudować zaufanie i spłacić długi

DSC 0011

Po słabym sezonie i porażce w dwumeczu o utrzymanie w NICE 1 Lidze Żużlowej Polonia Piła w sezonie 2019 będzie startowała w ostatniej klasie rozgrywkowej. Nowy Zarząd klubu ma jednak plan na najbliższy sezon.

 

pilaGłównym założeniem klubowych włodarzy na przyszły rok jest zbudowanie młodej, perspektywicznej drużyny wygrywającej na własnym torze i mogącej powalczyć o dobre wyniki na wyjazdach oraz przede wszystkim spłacenie wszelkich zaległości finansowych.  

Planem na przyszły rok jest spokojne odjechanie ligi i spłata wszelkich możliwych zadłużeń. One nie są takie ogromne jak podają niektóre media. Przy mądrym wydatkowaniu, jesteśmy w stanie do końca następnego sezonu wyzerować licznik zadłużenia - komentuje wiceprezes klubu.

Oczywiście ambicje dotyczące awansu do ekstraligowego zaplecza w klubie są ale wszytko będzie zależało od możliwości sportowych zespołu jaki uda się w najbliższym czasie w Pile zebrać.

 

źródło: poloniapila.com

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!