ostrow logo 2017

 

TŻ Ostrovia

Klub: TŻ OSTROVIA, ul. Piłsudskiego 64, Ostrów Wielkopolski, tel. 533 342 342
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

ostrow logo 2017pilaW piątek 24 marca odbędzie się drugi mecz sparingowy TŻ Ostrovii. Przeciwnikiem zespołu ostrowskiego będzie pierwszoligowa Polonia Piła. Obie ekipy zaprezentują sie w prawie najsilniejszych składach.

ostrow logo 2017wroclaw logoPierwszy sparing drugoligowej TŻ Ostrovii już za nami. Do Ostrowa Wielkopolskiego przyjechał ekstraligowy Betard Sparta Wrocław. Drużyna z Wrocławia okazała się o klasę lepsza od drugoligowca.

ostrow logo 2017wroclaw logo22 marca 2017 roku miał odbyć się pierwszy mecz towarzyski pomiędzy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski,a Betardem Spartą Wrocław. Z powodu złego stanu toru spotkanie zostało przełożone.

2014 michelsen m11 kwietnia Peter Karlsson pożegna się z kibicami w Ostrowie Wielkopolskim. Szwed zaprosił na swoje zawody Rune Holtę, Andreasa Jonssona, Tomasza Jędrzejaka, Maksyma Drabika oraz Taia Woffindena. Do wspomnianych zawodników dołaczył kolejny.

2013 jedrzejak t2015 drabik m31 kwietnia odbędzie się pożegnalny turniej Petera Karlssona. Popularnego PK'a pożegnają ekipy TŻ Ostrów Wielkopolski i Drużyna przyjaciół, która zostanie wybrana przez Szweda. Do Taia Woffindena, Rune Holty i Andreasa Jonssona dołączyli kolejni dwaj zawodnicy.

2014 jonsson a2014 holta rZnani juz są pierwsi zawodnicy, którzy wystartują w meczu TŻ Ostrovia kontra Drużyna przyjaciół zaproszoną przez żegnającego się z torem Petera Karlssona. Popularny PK zaprosił jak na razie dwóch żużlowców. Są to obcokrajowcy z ogromnym doświadczeniem.

ostrow logo 20177 marca 2017 roku odbyły się pierwsze jazdy na torze. Mimo niesprzyjającej pogody i zagrożenia opadami deszczu toromistrz spisał się znakomicie.

ostrow logo 2017Ostrów Wielkopolski powraca do ligowego ścigania po rocznym rozbracie z rozgrywkami. W mieście ta informacja ucieszyła wielu kibiców głodnych żużlowych emocji. Pamiętając jak skończyła się poprzednia próba reaktywacji żużla w Ostrowie, kibice mogą mieć pewnie obawy czy i tym razem nie będzie problemów poza sportowych.

ostrow logo 20171 kwietnia odbędzie się turniej pożegnalny Petera Karlssona. Znana jest już także formuła w jakiej odbęda się zawody.

ostrow logo 2017Znany jest pierwszy sparingpartner TŻ Ostrovi. Zespół z Polskiej 2 Ligi Żużlowej zmierzy się z zespołem z najwyższej klasy rozgrywkowej - Betardem Spartą Wrocław.