lublin km cross

 

KM CROSS

Klub:Klub Motorowy "CROSS", ul. Rusałka 15/8, 20-103 Lublin, tel. (81) 534-65-80
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

lublin 2017Żużlowa drużyna z Lublina przygotowuje się do sezonu. Zarząd klubu poinformował o pozyskaniu sponsora tytularnego. W rozgrywkach ligowych wystartuje Speed Car Motor Lublin. Znane są już także ceny wejściówek na zawody.

lublin km crossW piątek na torze w Lublinie miał zostać rozegrany mecz pomiędzy zawodnikami miejscowego klubu a ekipą z Czech i Słowacji. Niestety zawody zostały odwołane ze względu na zły stan toru przy Alejach Zygmuntowskich. W ramach rekompensaty zgromadzeni kibice mogli zobaczyć sześć wyścigów na dystansie dwóch okrążeń.

lublin herblogo nice1ligaJuż w najbliższą niedzielę (14 sierpnia) o godz. 16:30 na torze przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie, rozegrane zostaną zawody o Puchar Polskiej Ligi Żużlowej. Szesnastu najlepszych żużlowców Nice PLŻ zawita do Koziego Grodu w walce o Puchar zaplecza Ekstraligi.

2016 noga rPopularny dziennikarz sportowy – Robert Noga będzie spikerem podczas turnieju o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, który już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrany na stadionie żużlowym w Lublinie. Noga jest prawdopodobnie jedyną osobą, która uzyskała naukowy tytuł doktora, broniąc pracę dyplomową poświęconą historii sportu żużlowego!

lublin herbJuż w najbliższą niedzielę (14.08.2016 r.) na lubelskim torze odbędzie się turniej o Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, który będzie stanowił indywidualne mistrzostwa bezpośredniego zaplecza Ekstraligi. Przed lubelską publicznością zaprezentują się zawodnicy, których w przeszłości mieli już okazję dopingować kibice z Lublina.

lublin herbWe wtorek w Urzędzie Miasta w Lublinie odbyła się konferencja prasowa dotycząca dwóch imprez żużlowych, które odbędą się w ciągu miesiąca właśnie na stadionie w Lublinie. Okazało się, że rywalem Biało-czerwonych będą wielokrotni mistrzowie świata, Duńczycy.

lublin herbW najbliższym czasie na Miejskim Stadionie MOSiR w Lublinie odbędą się 3 turnieje żużlowe. Firmy Nice Polska Sp. z o.o. oraz One Sport Sp. z o.o. podjęły współpracę z Urzędem Miasta Lublina i dzięki temu lubelscy kibice sportu żużlowego spragnieni sportowych emocji będą mieli okazję zobaczyć ponownie w akcji jednych z najlepszych zawodników na świecie.

2015 kubera d2W środę punktualnie w południe na lubelskim torze rozegrano drugi turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Zwycięzcą z dorobkiem trzynastu punktów został Dominik Kubera. Drugi miejsce wywalczył Daniel Kaczmarek, a trzeci był Bartosz Smektała. Cała trójka na co dzień reprezentuje barwy FOGO Unii Leszno.

2015 kaczmarek d2We wtorkowe popołudnie na torze w Lublinie rozegrano pierwszy w tym roku oficjalne zawody żużlowe. Turniej Zaplecza kadry Juniorów wygrał Daniel Kaczmarek. Na drugim miejscu uplasował się Oskar Bober, a trzeci był Bartosz Smektała. W środę punktualnie w południe odbędzie się drugi turniej.

lublin 2015Lubelski klub ciągle boryka się z długami w wysokości 230 000 zł. Włodarze KMŻ Motoru Lublin mieli nadzieję na pozyskanie sponsora, który pomógłby w spłacie zadłużenia, jednak ta sztuka się nie udała. Również ze strony miasta próżno szukać pomocy, a czasu na rozwiązanie problemu jest coraz mniej.