2. Liga Żużlowa 2021 - składy drużyn

Kaski1Prezentujemy składy drużyn drugoligowych w których kluby przystąpią do rywalizacji w sezonie 2021.

DaugavpilsLokomotiv Daugavpils


Trener:
Nikołaj Kokin

 


Seniorzy:


Hans Andersen
Tomas H. Jonasson
Jewgienij Kostygow
Marko Lewiszyn 
Oleg Michaiłow 
Wiaczesław Monachow 
Kjastas Puodżuks

Juniorzy:

Ricards Ansviesulis
Francis Gusts
Artiom Juhno
Nikita Kaulins
Daniił Kołodinski
Ernest Matjuszonoks
Aleksiej Pilac
Rudolfs Sprogis
Maris Strelcovs

Przyszli:

Andersen (Orzeł Łódź)
Jonasson
Monachow (Wolfe Wittstock)

Odeszli:

Kudriaszow (OK Bedmet Kolejarz Opole)
Aspgren, Sundstroem (Moje Bermudy Stal Gorzów)
Baran (RzTŻ Rzeszów)
Fajzulin

 

OpoleOK Bedmet Kolejarz Opole

Trener: 
Piotr Mikołajczak

 


Seniorzy:

Kamil Brzozowski
Mads Hansen 
Andriej Kudriaszow
Sebastian Niedźwiedź 
Tomasz Orwat 
Oskar Polis
Jacob Thorssell

Juniorzy:

Dawid Kołodziej
Marcel Krzykowski
Oskar Rowecki
Łukasz Szczęsny

Przyszli:

Kudriaszow (Lokomotiv Daugavpils)
Thorssell (Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
Brzozowski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
Orwat (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)

Odeszli: 

Aarnio (SpecHouse PSŻ Poznań)
Seifert-Salk (SpecHouse PSŻ Poznań)
Łęgowik (RzTŻ Rzeszów)
Masters (RzTŻ Rzeszów)
Bach
Czaja (koniec kariery)
Gizatullin
B.Pedersen
Krzywosz (koniec kariery)

 

PoznanSpecHouse PSŻ Poznań

Trener:
Piotr Paluch

 


Seniorzy:

Tero Aarnio
Benjamin Basso
Robert Chmiel 
Rafał Karczmarz (gość)
Eduard Krcmar
Matias Nielsen 
Jonas Seifert-Salk
Lars Skupień 
Kevin Woelbert

Juniorzy:

Kacper Kłosok

Przyszli:

Aarnio (OK Bedmet Kolejarz Opole)
Chmiel (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 
Seifert-Salk (OK Bedmet Kolejarz Opole)
Basso
Krcmar (Wilki Krosno)
Kłosok (PGG ROW Rybnik)

Odeszli:

Suchecki
Hjelmland
Poczta (koniec wypożyczenia) 
Panicz (koniec wypożyczenia)
Grzelak (koniec wypożyczenia)

 

RzeszowRzTŻ Rzeszów

Trener:
Michał Widera

 


Seniorzy:

Karol Baran
Ilja Czałow
Adam Ellis
Kenneth Hansen
Andriej Karpow
Hubert Łęgowik
Sam Masters
Patryk Rolnicki 
Tim Soerensen
Dawid Stachyra

Juniorzy:

Mateusz Majcher
Konrad Mikłoś
Jakub Stojanowski

Przyszli:

Łęgowik (OK Bedmet Kolejarz Opole)
Soerensen (Orzeł Łódź) 
Baran (Lokomotiv Daugavpils) 
Masters (OK Bedmet Kolejarz Opole)
Karpow (Wilki Krosno)

Odeszli:

P.Hansen (TŻ Ostrovia Ostrów)
Zieliński (Unia Tarnów)
Burza
Mazur
M.Rempała (Śląsk Świętochłowice) 
Banaś (Orzeł Łódź)
Sroka (Orzeł Łódź)

 

RawiczMetalika Recycling Kolejarz Rawicz

Trener:
Roman Jankowski

Seniorzy:

Damian Baliński
Damian Dróżdż
Matthew Gilmore
Kiriłł Lejman
Paweł Nagibin
Keynan Rew
Anders Rowe
Szymon Szlauderbach

Juniorzy:

Kacper Pludra
Krzysztof Sadurski
Hubert Ścibak
Damian Ratajczak

Przyszli: 

Dróżdż (Wilki Krosno)

Odeszli: 

Dilger (Wolfe Wittstock)
Pawlak 
Kajzer (koniec kariery)

 

WittstockWolfe Wittstock

Trener:
Marcin Sekula

 


Seniorzy:

Max Dilger
Jye Etheridge
Marcin Kościelski
Steven Mauer
Erik Riss
Jack Smith
Sandro Wasserman

Juniorzy:

Lukas Baumann
Celina Liebmann

Przyszli: 

Riss
Dilger (Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) 
Smith 
Etheridge

Odeszli: 

Fienhage (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 
Monachow (Lokomotiv Daugavpils) 
Busch (Trans MF Landshut Devils)

 

AC Landshut DevilsTrans MF Landshut Devils

Trenerzy:
Klaus Zwerschina
Sławomir Kryjom

 

Seniorzy:

Tobias Busch
Valentin Grobauer
Michael Haertel
Kai Huckenbeck
Martin Smolinski
Nick Skorja

Juniorzy:

Norick Bloedorn
Marius Hillebrand
Mario Niedermeier
Maximilian Troidl

Przyszli: 

Grobauer (Wolfe Wittstock) 
Huckenbeck (Abramczyk Polonia Bydgoszcz)
Skorja (Wilki Krosno) 
Busch (Wolfe Wittstock)

źródło: strony klubowe

 

 

 

Sebastian Kołodziej

Sport żużlowy jest moją pasją od najmłodszych lat. Marzenie o jeździe na żużlu musiałem odłożyć na bok realizując się po drugiej stronie tego sportu

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!