ostrow logo 2017pilaW piątek 24 marca odbędzie się drugi mecz sparingowy TŻ Ostrovii. Przeciwnikiem zespołu ostrowskiego będzie pierwszoligowa Polonia Piła. Obie ekipy zaprezentują sie w prawie najsilniejszych składach.

ostrow logo 2017wroclaw logoPierwszy sparing drugoligowej TŻ Ostrovii już za nami. Do Ostrowa Wielkopolskiego przyjechał ekstraligowy Betard Sparta Wrocław. Drużyna z Wrocławia okazała się o klasę lepsza od drugoligowca.

2014 lisiecki wkrosnoW czwartek kadra KSM Krosno powiększyła się o nowego zawodnika. Na zasadzie wypożyczenia z Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań do Krosna trafił Wojciech Lisiecki, który związany był z poznańską drużyną kontraktem warszawskim.

ostrow logo 2017wroclaw logo22 marca 2017 roku miał odbyć się pierwszy mecz towarzyski pomiędzy TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski,a Betardem Spartą Wrocław. Z powodu złego stanu toru spotkanie zostało przełożone.

gniezno gtmWe wtorek w Gnieźnie odbył się wspólny trening Statu Gniezno i Betard Sparty Wrocław. Początkowo planowano sparing, ostatecznie do niego nie doszło. Do wspólnego trenowania dołączył między innymi Jarosław Hampel. 

lublin 2017gniezno gtmGłówna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła zmianę terminu spotkania drużyn Speed Car Motor Lublin – GTM Start Gniezno. Pierwotnie zawody miały odbyć się 20 maja (sobota). Działacze z Lublina poprosili o możliwość zmiany terminu, kierownictwo GTM Start Gniezno do prośby odniosło się pozytywnie. Nowy termin został ustalony na 21 maja. Poniżej terminarz spotkań GTM Start Gniezno w sezonie 2017. 

gniezno gtm1 kwietnia w Gnieźnie odbędzie się kolejna edycja zawodów Back In Town. Dzięki porozumieniu GTM Start Gniezno z TŻ Start Gniezno zawody będą kontynuacją Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski. Na liście znalazło się wiele ciekawych nazwisk. W zawodach wezmą też udział zawodnicy klubu z Gniezna. Poniżej prezentujemy Państwu listę poznanych uczestników turnieju.

2014 michelsen m11 kwietnia Peter Karlsson pożegna się z kibicami w Ostrowie Wielkopolskim. Szwed zaprosił na swoje zawody Rune Holtę, Andreasa Jonssona, Tomasza Jędrzejaka, Maksyma Drabika oraz Taia Woffindena. Do wspomnianych zawodników dołaczył kolejny.

gniezno gtmZostały dokończone prace związane z nawierzchnią toru przy ulicy Wrzesińskiej 25, zamontowano bandy pneumatyczne, a pogoda dopisała na tyle, że odbył się pierwszy trening Startu w sezonie 2017. Odbył się on w czwartkowe popołudnie. Miejscowi kibice byli bardzo mocno zainteresowani poczynaniami na stadionie.

2013 jedrzejak t2015 drabik m31 kwietnia odbędzie się pożegnalny turniej Petera Karlssona. Popularnego PK'a pożegnają ekipy TŻ Ostrów Wielkopolski i Drużyna przyjaciół, która zostanie wybrana przez Szweda. Do Taia Woffindena, Rune Holty i Andreasa Jonssona dołączyli kolejni dwaj zawodnicy.