opole 2016ostrow logo 2017W niedziele na torze w Opolu tamtejszy Stal-Met Kolejarz podejmie TŻ Ostrovię Ostrów Wielkopolski w meczu 2. Ligi Żużlowej. Znamy już awizowane składy obu zespołów na to spotkanie.

gniezno gtmpoznanDo bardzo ciekawego pojedynku dojdzie w najbliższą niedziele w Gnieźnie, gdzie miejscowy GTM Start podejmie w derbach Wielkopolski zespół z Poznania. Na emocje torowe przyjdzie nam jeszcze poczekać kilka dni, lecz już teraz znamy awizowane składy obu ekip na ten pojedynek.

rawiczlublin 2017W sobotę 27 maja na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu, miejscowe Niedźwiadki  zmierzą się z zespołem Speed Car Motor Lublin, który aktualnie jest na pierwszym miejscu w tabeli 2. Ligi Żużlowej. Poniżej prezentujemy składy awizowane na to spotkanie.

opole 2016krakowbydgoszcz logoWe wtorkowe (23.05) popołudnie w Opolu, Krakowie oraz w Bydgoszczy, odbyły się trzecie rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Tryumfowali w nich wrocławianie, torunianie oraz Łotysze. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich trzech rund.

lublin 2017gniezno gtmSpeed Car Motor Lublin minimalnie wygrywa na swoim obiekcie z GTM Startem Gniezno 46:44. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Bjarne Pedersen (12+2) natomiast wśród gości najlepiej punktował Mirosław Jabłoński (13) oraz Marcin Nowak (12+1).

krosnorawiczKSM Krosno wygrywa na swoim torze z Kolejarzem Rawicz 56:34. Najlepszym zawodnikiem Krosna był David Bellego (13+1), natomiast dla Rawicza najwięcej punktów zdobył Richie Worrall (10).

poznanopole 2016W meczu VI rundy 2 Ligi Żużlowej Naturalna Medycyna PSŻ Poznań pokonała Stal-Met Kolejarz Opole 47:43. Było to trzecie zwycięstwo z rzędu „Skorpionów” na własnym torze.

poznanopole 2016W meczu VI rundy 2 Ligi Żużlowej Naturalna Medycyna PSŻ Poznań podejmować będzie w najbliższą sobotę 20 maja Stal-Met Kolejarz Opole. Będzie to trzeci mecz poznańskiej drużyny na własnym obiekcie. Wcześniejsze dwa spotkania na Golęcinie zakończyły się zwycięstwami gospodarzy.

krosnorawiczW najbliższą niedzielę drużyna KSM Krosno podejmować będzie przed własną publicznością ekipę Kolejarza Rawicz. Poznaliśmy już awizowane składy obu zespołów. Do składu "Wilków" powraca Mariusz Puszakowski, natomiast po stronie "Niedźwiadków" zobaczymy m.in. Adama Skórnickiego czy Richarda Worralla. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16:00.

lublin 2017gniezno gtmPodczas 6. kolejki 2. Ligi Żużlowej dojdzie do ciekawego starcia drużyn, których celem jest awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. Poniżej prezentujemy Państwu składy awizowane na to spotkanie.