PSBflaga polskaW ostatniej odsłonie Polish Speedway Battle lepsza okazała się Reprezentacja Polski, która pokonała zespół prowadzony przez Hansa Nielsena 54:36. Najskuteczniejszym zawodnikiem wśród gospodarzy okazał się Patryk Dudek (12+1 pkt.). Po stronie gości najlepiej zaprezentował się Greg Hancock (9+1).

PSBnsportObfitujący w emocje sezon żużlowy wielkimi krokami zmierza ku końcowi. Mocnym akcentem na jego zwieńczenie będzie spotkanie między reprezentacją Polski a Resztą Świata. Na stadionie Motoru w Lublinie kibice zobaczą gwiazdy "czarnego sportu", m.in. nowego mistrza globu Taia Woffindena. Transmisja w nSport+ w sobotę o 17:30.

PSB2015 zengota g3Kontuzja Pawła Przedpełskiego nadal daje się we znaki zawodnikowi. Aby ułatwić mu okres rekonwalescencji, Organizator Polish Speedway Battle uznał, że zawodnik powinien po sezonie skupić się na powrocie do zdrowia. Pawła godnie zastąpi Grzegorz Zengota, który miał już dwukrotnie okazję wystąpić w cyklu Polish Speedway Battle.

PSB2014 dudek p2Ostatnim zawodnikiem, który został powołany do występu 10 października w Lublinie podczas meczu "Polska vs Reszta Świata" jest Patryk Dudek. 23-letni zawodnik udowodnił ostatnimi wstępami, że nadal dysponuje rewelacyjną formą, co zaowocowało powołaniem do występu w Reprezentacji.

2015 lorek t12015 nielsen h1Ze swadą rozprawia o wadach i zaletach kapitalizmu. Potrafi dostrzec specyfikę i dziwactwa socjalizmu. Wiedzą na temat ekonomii zachwyciłby niejednego specjalistę od kont i liczb. Lubi myśleć strategicznie, dlatego tak bardzo ukochał golf. Film, literatura, bankowość, samochody – bardzo proszę wybrać sobie cokolwiek z tejże palety: Hans z pewnością nie rozczaruje. Nosi w sobie nutę sentymentalizmu, bo wciąż tęskni za speedwayem.

PSBTak jak wcześniej zapowiadaliśmy, cykl Polish Speedway Battle przyciągnie do Lublina osobowości znane ze świata muzyki oraz telewizji. Jest nam miło poinformować, iż do poprowadzenia imprezy włączy się Waldemar Kieliszak, szerzej znany publiczności jako Waldemar KASTA. Niegdyś swoim głosem niósł przekaz jako artysta muzyki hip-hop, pozostawiając obszerną dyskografię. Obecnie Waldemar Kasta pełni funkcję dyrektora artystycznego KSW, a jego głos usłyszeć możemy, jako konferansjera ringowego.

PSB2015 kepa j1W związku z napływającymi niepokojami po wydarzeniach jakie miały miejsce w Polskiej 2.Lidze Żużlowej pragniemy poinformować, iż organizatorem zawodów Polish Speedway Battle 10 października w Lublinie jest firma Best Speedway Management. To Organizator zawodów odpowiedzialny jest m.in. za przygotowanie toru.

PSBOstatnie podium cyklu Speedway Grand Prix w Krsko, pokazało, iż w Lublinie zagoszczą zawodnicy z najwyższej światowej półki. Podium obsadzone takimi gwiazdami jak Greg Hancock, Tai Woffinden i Peter Kildemand ma prawo cieszyć fanów, którzy 10 października udadzą się na mecz Polska – Reszta Świata w Lublinie.

PSB2015 laguta a2Znamy już kolejnego zawodnika, który dołączy do drużyny Reszty Świata podczas meczu cyklu Polish Speedway Battle w Lublinie. Już raz miał okazję występować w cyklu PSB, w Krośnie, Artiom Łaguta, bo o nim mowa, zdobył 7+1 punktów i prezentował na torze świetną postawę. W Lublinie Hans Nielsen postanowił powołać go ponownie i zaufał jego niezaprzeczalnemu talentowi.

Artur PuzioPSB10 października na lubelskim owalu ścigać się będą czołowi zawodnicy światowego żużla, a wśród nich Maciej Janowski, Indywidualny Mistrz Polski. To nie jedyny Mistrz naszego kraju, który zaprezentuje się przed zgromadzoną publicznością. Podczas meczu Polska vs Reszta Świata, na chwilę zapomnimy o tym, co będzie działo się na owalu, oczy skierowane zostaną w przestrzeń ponad nim. Wszystko to za sprawą najlepszego polskiego zawodnika freestyle motocrossu, Artura Puzio, który wraz z grupą Sky Fighters zaprezentuje wachlarz trików. Wykonanie tsunami, czy backflipa, na pewno zasłuży na złożenie rąk do oklasków.