Pogoda na żużel (wtorek 08.09.2020 i środa 09.09.2020)

Drukuj
Pogoda

PogodaPogoda w ostatnich dniach nie rozpieszcza działaczy i zawodników. Wrześniowa aura przyniosła sporo opadów deszczu przez co spotkania zostały przełożone na inne dni tygodnia. Sprawdzamy prognozę pogody na dzisiaj i jutro, gdzie zaplanowane zostały mecze w PGE Ekstralidze.

Grudziądz, 08.09.2020:

W Grudziądzu według prognoz portalu TwojaPogoda.pl będzie ciepło i co najważniejsze bez opadów. Goście z Lublina mogą spokojnie wybrać się w podróż, a kibice mają szansę obejrzeć ciekawe spotkanie. Szczegóły prognozy dla Grudziądza dostępne są tutaj.

Rybnik, 09.09.2020:

W Rybniku jutro ma być ciepło i słonecznie. PGG ROW będzie gospodarzem spotkania, które pierwotnie miało odbyć się w Częstochowie. Jak podaje portal TwojaPogoda.pl mecz powinien odbyć się bez problemu ze strony pogody. Szczegóły prognozy pogody dla Rybnika można sprawdzić tutaj.

Grudziądz, 09.09.2020:

GKM ma zaplanowane dwa mecze na swoim torze dzień po dniu. Prognoza pogody według portalu TwojaPogoda.pl będzie korzystna zarówno w pierwszy jak i drugi dzień. W środę grudziądzanie podejmą u siebie zawodników Betard Sparty Wrocław i dla kibiców szykuje się kolejne ciekawe ściganie na torze. Szczegóły prognozy pogody dla Grudziądza można sprawdzić tutaj.

źródło: TwojaPogoda.pl