logo pzmPoznaliśmy już obsady eliminacji Złotego Kasku w Gnieźnie oraz Rawiczu. Przyszedł czas na ostatni turniej, który odbędzie się na torze w Krośnie. Do gwiazd wieczoru należeć będą na pewno tacy zawodnicy jak Janusz Kołodziej, Paweł Przedpełski czy Krzysztof Buczkowski.

logo pzmNa 30 marca zaplanowano trzy turnieje w ramach eliminacji do finału Złotego Kasku. Jeden z nich odbędzie się w Rawiczu, a zaprezentowana przez Polski Związek Motorowy obsada tych zawodów już teraz zapewnia nie lada emocje.

logo pzmPolski Związek Motorowy ogłosił obsadę eliminacji do Złotego Kasku, odbędą się one w Gnieźnie, Rawiczu oraz Opolu. W Gnieźnie obsada wygląda niezwykle ekscytująco ponieważ na liście znajdują się takie nazwiska jak: Jarosław Hampel, Piotr Protasiewicz oraz Rune Holta. W zestawieniu znajdują się także zawodnicy gospodarzy turnieju, są to: Mirosław Jabłoński i Adrian Gała. 

2016 dudek p1logo pzmZwycięstwem Patryka Dudka zakończył się finał Złotego Kasku. Rozegrane, w poniedziałkowe popołudnie w Tarnowie, zawody zostały przerwane po 12 biegach. Powodem takiej decyzji był padający deszcz i pogarszający się stan toru. Dudek w swoich trzech startach odniósł trzy zwycięstwa. Podium uzupełnili Bartosz Zmarzlik i Janusz Kołodziej.

tarnow logologo pzmNa poniedziałek (25.04) przełożony został finał Złotego Kasku. Do rozegrania tych zawodów organizatorzy podchodzili już dwukrotnie, jednak za każdym razem ich szyki psuła pogoda. Mówi się, że do trzech razy sztuka. Czy to powiedzenia sprawdzi się i tym razem? Przekonamy się za niecały tydzień o 17:00.  

tarnow logologo pzmPogoda psuje plany organizatorom tegorocznego finału Złotego Kasku. W poniedziałek (18.04) w Tarnowie miało odbyć się drugie podejście do tych zawodów. Niestety i tym razem na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne. Przez całą noc w mieście nad Białą padał deszcz, który negatywnie wpłynął na stan tarnowskiego toru. Nowy termin nie został jeszcze ustalony.

tarnow logologo pzmW poniedziałek (18.04) o godz.17:00, w Tarnowie odbędzie się przełożony z 14. kwietnia finał Złotego Kasku. Silnie obsadzona stawka zawodników powalczy o miejsca w eliminacjach do SEC i SGP. Choć prognozy pogody na ten dzień nie są zbyt optymistyczne, to organizatorzy liczą na pomyślne rozegranie zawodów. 

tarnow logologo pzmNa czwartek (14.04) w Tarnowie zaplanowany był Finał Złotego Kasku. Niestety prognozy pogody na ten dzień nie są zbyt optymistyczne, dlatego już dzisiaj postanowiono te zawody przełożyć. Nowym terminem jest najbliższy poniedziałek (18.04). Początek o godz. 17:00. 

czestochowa nowelogo pzmJuż w najbliższy czwartek (31 marca) pierwsze oficjalne zawody na torze częstochowskiej SGP Areny. Punktualnie o godzinie 15.00 rozpoczną się zmagania w ramach eliminacji Złotego Kasku.

logo pzm31 marca na torze w Częstochowie, Krakowie i Bydgoszczy rozegrane zostaną eliminacje Złotego Kasku. Znane są już listy startowe. Finał Złotego Kasku rozegrany zostanie 14 kwietnia na torze w Tarnowie.