gorzow logoŻużlowcy Cash Broker Stali Gorzów wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Par Klubowych w finale rozegranym wczoraj w Ostrowie Wielkopolskim. Kolejne miejsca na podium zajęli zawodnicy Falubazu Zielona Góra i MrGarden GKM Grudziądz.

gorzow logoZespół z Gorzowa, który reprezentowali Bartosz Zmarzlik i  Krzysztof Kasprzak siegnął po złoto tegorocznych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na ostrowskim torze bardzo dobrze radzili sobie również zielonogórzanie, którym przypadł srebrny medal. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy MRGARDEN GKM-u Grudziądz, dzięki zwycięstwie Krzysztofa Buczkowskiego nad Szymonem Woźniakiem w biegu dodatkowym.

wroclaw logo

W sobotnie popołudnie na stadionie im.Floriana Kapały w Rawiczu rozegrano ubiegłoroczny finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Złoty medal wywalczyli reprezentanci Betard Sparty Wrocław. Na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy Fogo Unii Leszno, którzy wygrali bieg dodatkowy z ekipą Get Well Toruń.

Wrawicz najbliższą sobotę (8 kwietnia) na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu żużlowcy będą rywalizować o tytuł Mistrza Polski Par Klubowych. Początek​ finałowego turnieju o godzinie 16:00.

rawiczW najbliższą sobotę, 8 kwietnia w Rawiczu odbędzie się zaległy z sezonu 2016 finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na starcie oprócz drużyny gospodarzy staną ekipy z: Leszna, Wrocławia, Torunia, Tarnowa, Rybnika i Gdańska. Poznaliśmy już awizowane składy na ten finał, które prezentujemy je Państwu poniżej.