rawiczTegoroczny finał Mistrzostw Polski Par Klubowych, zaplanowany na sobotnie (8 października) popołudnie, nie odbędzie się. Decyzję o odwołaniu turnieju podjęto z uwagi na zły stan rawickiego toru po kilkudniowych opadach. Jeszcze nie ustalono nowego terminu zawodów.

rawiczFinał Mistrzostw Polski Par Klubowych odbędzie się 8 października w Rawiczu -  taką informacją podzielił się na Twitterze prezes rawickich Niedźwiadków, Dariusz Cieślak. Pierwotnie zawody miały zostać zorganizowane przez klub z Wrocławia, jednak na mocy porozumienia rywalizację przeniesiono na Stadion im. Floriana Kapały.

logo pzmleszno logoZwycięstwem Fogo Unii Leszno (17 pkt.) zakończyła się 43. odsłona Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na drugim miejscu, z takim samym dorobkiem punktowym jak leszczynianie, uplasowali się zeszłoroczni tryumfatorzy – zawodnicy Stali Gorzów. Podium uzupełniły tarnowskie Jaskółki. Prezentujemy państwu wypowiedzi reprezentantów tych drużyn podczas konferencji prasowej.

logo pzmleszno logoPierwotnie Mistrzostwa Polski Par Klubowych miały się rozegrać 29 marca. Wówczas na przeszkodzie stanęła pogoda. Obfite opady deszczu nie pozwoliły na odpowiednie przygotowanie toru i decyzją sędziego zawody odwołano. 12 lipca wiele wskazywało na to, iż ten scenariusz się powtórzy i MPPK będą ponownie przełożone. Zawody jednak się odbyły.

Zaplanowanylogo pzmleszno logo na niedzielę (29 marca) finał Mistrzostw Polski Par Klubowych niestety nie doszedł do skutku. Rywalizacja rozegrać się miała na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Niestety pogoda ponownie wygrała ze sportem.

leszno logologo pzm

W ostatnią niedzielę marca na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. W tym roku hasło przewodnie zawodów brzmi "Pary na pary". Oprócz gospodarzy, w turnieju wystąpią m.in broniący tytułu zawodnicy z Gorzowa oraz drużyny z Ostrowa, Łodzi czy Zielonej Góry.Początek zawodów o godzinie 15:00. 

2014-kasprzak k2013-zmarzlik b

Krzysztof Kasprzak i Bartosz Zmarzlik wygrali w niedzielę (19.10.) finał Mistrzostw Polski Par Klubowych i tym samym zdobyli dla Stali kolejne złoto Mistrzostw Polski w tym sezonie.

2014-przedpelski p2015 fajfer o

Juniorzy Unibaxu Toruń – Paweł Przedpełski i Oskar Fajfer wywalczyli w niedzielę (19.10.) na torze w Gorzowie srebro Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2013-buczkowski k2014-gomolski k2

Ubiegłorocznym triumfatorom Mistrzostw Polski Par Klubowych nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed roku. Tarnowskie „Jaskółki” w składzie Krzysztof Buczkowski i Kacper Gomólski wywalczyły wczoraj (19.10.) na „Jancarzu” brąz MPPK.

gorzow logo

Dzisiaj (19.10.) na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. odbył się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody zakończyły się zwycięstwem pary Stali Gorzów – Krzysztofa Kasprzaka i Bartosza Zmarzlika. Na drugim stopniu podium stanęli młodzieżowcy Unibaxu Toruń, a brąz przypadł tarnowskim „Jaskółkom”.