logo pzmleszno logoFOGO Unia Leszno w piątkowe popołudnie na torze w Rybniku zdobyła złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebrny medal zdobyli juniorzy ROW-u Rybnik pokonując w biegu dodatkowym Eko-Dir Włókniarza Częstochowa, którzy na podium zajęli najniższy stopień.

lodzW czwartek na torze w Świętochłowicach rozegrano eliminację Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody zakończyły się zwycięstwem młodzieżowego duetu Orła Łódź. Awans do finału, który odbędzie się 15 lipca w Rybniku wywalczyli także przedstawiciele Falubazu Zielona Góra, a także Polonii Bydgoszcz.

czestochowa noweCzęstochowska młodzież okazała się najlepsza na własnym torze podczas środowego półfinału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Oskar Polis i Hubert Łęgowik nie przegrali ani jednego biegu. Drugą ekipą, która zakwalifikowała się do finału, jest Stal Gorzów. O ostatnim miejscu premiowanym awansem zadecydował bieg dodatkowy, w którym lepszy okazał się być reprezentant Fogo Unii Leszno.

czestochowa noweW środę o godzinie 17 w Częstochowei odbędzie się jedna z rund eliminacyjnych do finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na torze w Częstochowie rywalizować będą żużlowcy z Tarnowa, Gdańska, Gorzowa,Grudziądza,  Rzeszowa, Leszna oraz drużyna gospodarzy, Włókniarz Częstochowa. Poniżej prezentujemy Państwu listę startową tych zawodów. 

2015 zmarzlik b2

Bartosz Zmarzlik w minioną sobotę, wspólnie z kolegami z drużyny, sięgnął po złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Dla młodego wychowanka klubu nad Wartą jest to pierwszy medal w tych rozgrywkach.

2015 cyfer a2

Adrian Cyfer wspólnie z Bartoszem Zmarzlikiem i Rafałem Karczmarzem wywalczyli w sobotę (26.09.) złoto Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2014 pieszczek k3

Juniorzy Falubazu Zielona Góra zdobyli na “Jancarzu” brązowy medal MMPPK. Zawody w Gorzowie pechowo zakończyły się dla Alexa Zgardzińskiego, który w pierwszym swoim starcie zanotował bardzo groźnie wyglądający upadek i został odwieziony do szpitala. Wstępne diagnozy mówiły o stłuczeniu płuca.

2015 kaczmarek d22015 smektala b1

Juniorzy FOGO Unii Leszno w składzie Daniel Kaczmarek, Dominik Kubera oraz Bartosz Smektała wywalczyli w Gorzowie srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

gorzow logoleszno logo

Bezapelacyjnym zwycięstwem Stali Gorzów zakończył się rozegrany w sobotę na stadionie im. Edwarda Jancarza finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzi zawodnicy leszczyńskiej Unii, a na najniższym stopniu podium stanęli juniorzy Falubazu Zielona Góra.

logo pzm

W sobotę, 26 września na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. juniorzy powalczą o miano najlepszej pary młodzieżowej. Początek rywalizacji o godz. 15:00.