rybnik20162017 smektala b1Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończył się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów. Młody Leszczynianin wygrał zawody z dorobkiem 14 punktów. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Dominik Kubera (13 punktów). Brązowy medal po biegu dodatkowym z Oskarem Polisem wywalczył Kacper Woryna (11+3).

2015 drozdz d2logo pzmWe wtorkowe popołudnie w Tarnowie rozegrana została jedna z rund eliminacyjnych do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody zakończyły się zwycięstwem zawodnika Betard Sparty Wrocław - Damiana Drożdża. Awans do finału uzyskali również Patryk Rolnicki i Norbert Krakowiak. Zaś w biegu dodatkowym przepustkę wywalczył Mike Trzensiok.

logo pzmpila

We wtorek na torze w Pila miał odbyć się jeden z turniejów eliminacyjnych Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Niestety warunki pogodowe w Pile nie były łaskawe, ulewa która przeszła nad stadionem Polonii spowodowała, że zawody zostały odwołane. Nowy termin poznamy w najbliższym czasie.

logo pzmWe wtorek w Świętochłowicach odbędzie się jedna z eliminacji Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Turniej został przeniesiony z 11 maja.