2015 kaczmarek d12015 przedpelski p1Daniel Kaczmarek zwyciężył w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych w sobotę ( 16 lipca) na torze w Częstochowie. Młodzieżowiec Fogo Unii Leszno zdobył 14 punktów. Wicemistrzostwo trafiło w ręce Pawła Przedpełskiego, który w biegu dodatkowym pokonał Bartosza Smektałę.

2014 pieszczek kW czwartek odbyły się eliminacje MIMP w Łodzi. Zwycięzcą został Krystian Pieszczek, żużlowiec Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Zakończył spotkanie z wynikiem (15 pkt.). Spotkanie rozegrało się dość szybko, trzy serie startów odbyły się w nieco więcej niż godzinę. Zawodnicy dobrze radzili sobie na torze biorąc pod uwagę, że to zawody młodzieżowe to nie zawiedli kibiców.

2014 pieszczek k3logo pzmW czwartek na torze w Łodzi rozegrano eliminacje do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zwycięzcą turnieju został bezbłędny Krystian Pieszczek, który zakończył zawody z kompletem 15 punktów. Na drugim miejscu uplasował się Oskar Bober, a trzeci był Adrian Gała. Awans do finału wywalczyli również: Daniel Kaczmarek, Adrian Cyfer oraz Rafał Karczmarz.

2015 smektala b1logo pzmZwycięstwem Bartosza Smektały zakończyły się eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, które w czwartek rozegrano na torze w Świętochłowicach. Drugie miejsce zajął Kacper Woryna, a trzeci był Marcin Nowak. Awans do finału wywalczył także Mike Trzensiok i Robert Chmiel, natomiast Alex Zgardziński będzie zawodnikiem rezerwowym.

2015 przedpelski p1logo pzmZwycięstwem zawodnika Get Well Toruń, Pawła Przedpełskiego, zakończyły się zawody eliminacyjne do Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Ostrowie Wielkopolskim. Oprócz 21-latka awans do finału wywalczyli również: Dominik Kubera, Hubert Łęgowik, Dawid Wawrzyniak i Oskar Polis.

logo pzmW czwartek poznaliśmy listy startowe eliminacji Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, które 16 czerwca zostaną rozegrane na torze w Łodzi, Ostrowie i Świętochłowicach.

2015 zmarzlik b12014 pawlicki pi Bartosz Zmarzlik zdobył komplet punktów i zwyciężył podczas finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, które odbyły się w niedzielę, 12 lipca na torze w Lesznie. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki ( 14 oczek). Podium uzupełnił zawodnik SPAR Falubazu Zielona Góra, Krystian Pieszczek z 12 punktami. Oto co mieli do powiedzenia najlepsi polscy młodzieżowcy tuż po dekoracji.

2015 zmarzlik b22014 pawlicki piBartosz Zmarzlik zwyciężył w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, rozgrywanym w niedzielę 12 lipca na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Wyższość zawodnika MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów, który nie stracił dziś ani jednego punktu, musieli uznać Piotr Pawlicki ( Fogo Unia Leszno) i Krystian Pieszczek ( SPAR Falubaz Zielona Góra).

2015 zmarzlik b3W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie rozegrano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Triumfatorem został bezbłędny Bartosz Zmarzlik, który stanął na najwyższym stopniu podium z kompletem piętnastu punktów. Srebrny medal wywalczył Piotr Pawlicki, który tylko w pierwszym swoim biegu stracił punkt na rzecz wspomnianego Zmarzlika. Najniższy stopień na "pudle" zajął Krystian Pieszczek.

logo pzmleszno logoW najbliższą niedzielę (12 lipca) na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie, rozegrany zostanie finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Organizatorzy przygotowali specjalną ofertę cen biletów na niedzielne zawody.