gdanskW środowym półfinale DMPJ rozgrywanym na torze w Gdańsku najlepsi okazali się Torunianie. Drugie miejsce zajęła drużyna Stali Gorzów, a trzecie ex-aequo Stal Rzeszów i Wybrzeże Gdańsk.

leszno logoDrużyna Fogo Unia Leszno, zwyciężyła V rundę DMPJ w Częstochowie. Najwyższy wynik zdobył Oskar Fajfer (11 pkt.). Na podium znalazł się również Włokniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa (23 pkt.), oraz Lokomotiv Daugavpils (19 pkt.).

wroclaw logoW rozegranej we wtorek rundzie DMPJ najlepsza okazała się drużyna Betardu Sparty Wrocław. Podopieczni Rafała Dobruckiego zgromadzili razem 24 punkty, wyprzedzając o 2 oczka juniorów z Leszna oraz o 4 zawodników z Częstochowy. Indywidualnie najlepiej spisał się Bartosz Smektała, zdobywca 10 oczek z bonusem.

torun logoWtorkowe spotkanie w Toruniu, zakończyło się wygraną gospodarzy. Get Well Toruń zwyciężył III rundę DMPJ drugiej grupy. Na podium znalazła się również drużyna Cash Broker Stal Gorzów oraz Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

torun logoZwycięstwem Get Well Toruń, zakończyły się DMPJ w Rzeszowie. Najskuteczniejszy okazał się Igor Kopeć-Sobczyński, który zdobył komplet (12 pkt.). Drużyna Get Well zdobyła łącznie (26 pkt.). Najsłabsze noty należały do Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (13 pkt.).

logo pzmtorun logoZwycięstwem młodzieżowców Get Well Toruń zakończyła się pierwsza runda półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy 2. Drugie miejsce z dorobkiem 22 punktów zajęli młodzieżowcy z Gorzowa, a na miejscu trzecim zawody zakończyli gospodarze. Najlepszym zawodnikiem turnieju był Patryk Rolnicki, który zdobył 11 punktów i bonus.

logo pzm

wroclaw logo

Triumfem zawodników Betard Sparty Wrocław zakończyła się rozegrana we wtorkowe popołudnie w Lublinie I runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Oprócz drużyny z Wrocławia na podium stanęli także reprezentanci Fogo Unii Leszno i Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Druga runda rozgrywek odbędzie się 13 lipca w Rybniku.

logo pzmzielona gora 2016Triumfem zielonogórskiego Falubazu zakończyła się rozegrana w środowe popołudnie we Wrocławiu VI runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy C. Oprócz zawodników z Grodu Bachusa na podium stanęli także reprezentanci Betard Sparty Wrocław oraz Cash Broker Stali Gorzów. Indywidualnie na słowa uznania zasłużył natomiast broniący barw FOGO Unii Leszno - Bartosz Smektała, który w czterech wyścigach stracił tylko jeden punkt. W VI rundzie drużyną pauzującą był zespół z Rawicza.

logo pzmwroclaw logoW rozegranej dziś na torze w Łodzi VIII rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów najlepsza okazała się drużyna Betardu Sparty Wrocław. Zespół z Dolnego śląska zwyciężył z dorobkiem 25 punktów, a komplety zapisali przy swoich nazwiskach Oskar Bober oraz Damian Dróżdż. Podium uzupełniły drużyny z Gorzowa, Leszna i Łodzi.

logo pzmrybnik2016

W środę na torze w Świętochłowicach rozegrano VII rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Turniej zakończył się zwycięstwem juniorów ROW Rybnik. Na drugim miejscu rywalizację zakończyli przedstawiciele Grupy Azoty Unii Tarnów, a trzecie miejsce zajęli zawodnicy Stali Rzeszów.