Zmarzlik liderem IMP

pzmW Grudziądzu odbył się pierwszy z trzech turniejów o Indywidualne Mistrzostwo Polski. Zawody wygrał Bartosz Zmarzlik, przed Jarosławem Hampelem i Dominikiem Kuberą.

Pierwszą mijankę na torze zobaczyliśmy już w pierwszym biegu co zwiastowało ciekawe zawody i takimi one dzisiaj były. Do biegu finałowego bezpośrednio awansowali zawodnicy z dwóch pierwszych miejsc po rundzie zasadniczej a byli to Bartosz Zmarzlik i Jarosław Hampel. Zawodnicy z miejsc 3-6 zmierzyli się w biegu półfinałowym wyłaniającym dwóch pozostałych finalistów. Zostali nimi Dominik Kubera i Patryk Dudek, którzy pokonali Janusza Kołodzieja. Czwarty półfinalista Krzysztof Kasprzak został wykluczony za drugie ostrzeżenie. Niespodzianką zawodów było zajęcie dopiero siódmego miejsca przez dwukrotnego Indywidualnego Mistrza Polski i aktualnego wicemistrza Macieja Janowskiego.

IMP

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!