2017 pawlicki prz1

Przemysław Pawlicki został indywidualnym wicemistrzem Polski A.D. 2017. Jest to drugie srebro IMP w karierze wychowanka leszczyńskiego klubu.

2015 dudek p2

Patryk Dudek wywalczył brązowy medal indywidualnych mistrzostw Polski rozegranych w niedzielny wieczór na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie. Zawodnik Falubazu zgromadził na swoim koncie 13 “oczek”.

2017 wozniak sz1

Niespodzianka w Gorzowie. Szymon Woźniak został indywidualnym mistrzem Polski A.D. 2017. Zawodnik Betardu Sparty Wrocław pokonał w wielkim finale Przemysława Pawlickiego, Patryka Dudka oraz Jarosława Hampela.

inne czapka kadyrowa2017 wozniak sz1W niedzielne popołudnie na stadionie im.Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Turniej zakończył się zwycięstwem Szymona Woźniaka. Drugie miejsce zajał Przemysław Pawlicki, a na najniższym stopniu podium uplasował się Patryk Dudek.

inne czapka kadyrowaW niedzielę 2 lipca o godzinie 19.00 rozpocznie się 73 Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Będzie to 10 finał na torze w Gorzowie Wielkopolskim. Stawka zawodników gwarantuje spore emocje.

2017 pawlicki prz1logo pzmPrzemysław Pawlicki okazał się najlepszy w rozegranym w poniedziałek półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Świętochłowicach. Starszy z braci Pawlickich zapisał przy swoim nazwisku 13 punktów. Skład finału IMP uzupełnią również Janusz Kołodziej, Daniel Jeleniewski, Krystian Pieszczek, Mateusz Szczepaniak oraz Dawid Lampart.

swietochlowicelogo pzm

W najbliższy poniedziałek 19 czerwca 2017 roku na torze w Świętochłowicach odbędzie się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Pierwotnie zawody miały się odbyć w Opolu ósmego czerwca jednak w tym dniu odbył się mecz PGE Ekstraligi a zawody zostały przeniesione na inny termin, który nie pasował organizatorom. Ostatecznie Kolejarz zrezygnował z organizacji zawodów.

logo pzm

Na 8 czerwca zaplanowane były na torze w Ostrowie Wielkopolskim oraz Opolu półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. W poniedziałek Główna Komsja Sportu Żużlowego poinformwała, iż oba turnieje zostaną rozegrane, lecz w innym terminie.

2016 protasiewicz p1Piotr Protasiewicz wygrał ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Lasku Golęcińskim. Na drugim miejscu uplasował się Adrian Miedziński, a na trzecia lokata przypadła Kacprowi Worynie.

2017 pieszczek k1Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gnieźnie, drugie miejsce zajął Mirosław Jabłoński, trzecie przypadło Przemysławowi Pawlickiemu. Awans do półfinału uzyskali również: Kacper Gomólski, Tomasz Jędrzejak, Rafał Okoniewski, Daniel Kaczmarek oraz Patryk Dolny.