inne czapka kadyrowa2016 dudek p1Nowym Indywidualnym Mistrzem Polski został, bezbłędny piątkowego wieczoru, Patryk Dudek. Drugie miejsce zajął wychowanek leszczyńskiej Unii - Piotr Pawlicki, który walcząc o podium walczył również z bólem. Najniższy topień na "pudle" zajął Maciej Janowski, który rzutem na taśmę dostał się do barażu, a następnie do finału.

2016 dudek p1inne czapka kadyrowaPatryk Dudek okazał się najlepszym zawodnikiem podczas finału Indywidualnych Mistrzostw Polski, które odbyły się w piątek (1 lipca) w Lesznie. Zielonogórzanin zgromadził na swoim koncie komplet punktów. Tuż za nim na podium znaleźli się Piotr Pawlicki i Maciej Janowski, który po roku musiał pożegnać się z mistrzowskim tytułem.

2016 dudek p1inne czapka kadyrowaW piątkowy wieczór na stadionie im.Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrano 72.Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Najlepszym polskim zawodnikiem 2016 roku został Patryk Dudek, który zawody zakończył z kompletem punktów. Na drugim stopniu podium stanął Piotr Pawlicki, a trzeci był obrońca tytułu - Maciej Janowski. Tuż za podium zmagania zakończył Krystian Pieszczek.

inne czapka kadyrowaleszno logoJutrzejszego wieczoru (1 lipca, godz. 18.30) odbędzie się 72. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody, które rozegrają się w Lesznie, zapowiadają się niezwykle emocjonująco, za sprawą bardzo wyrównanej stawki. Przypomnijmy, że tytułu bronić będzie Maciej Janowski.

leszno logoW tym roku na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody rozpoczną się 1 lipca o godz. 18.30, a już leszczyński klub ruszył ze sprzedażą  biletów na to wydarzenie.

inne czapka kadyrowaleszno logo1 lipca (piątek) na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się finał w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 18.30. Poznaliśmy listę startową owej rywalizacji.

inne kaskW czwartkowe popołudnie na torze w Krośnie odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Awans do wielkiego finału uzyskali: Krystian Pieszczek, Zbigniew Suchecki, Krzysztof Buczkowski, Grzegorz Zengota, Robert Miśkowiak i Norbert Kościuch, funkcję rezerwowego będzie pełnił Marcin Nowak. Oto co powiedzieli po spotkaniu zawodnicy.

2014 pieszczek k2Krośnieński półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski zakończył się zwycięstwem Krystiana Pieszczka. Tuż za nim na podium staneli Zbigniew Suchecki oraz Krzysztof Buczkowski.

rawiczZ2016 dudek p1wycięzcą półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski, rozgrywanego na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu został Patryk Dudek, który zgromadził na swoim koncie 13 punktów. Oprócz zielonogórzanina awans do finału, który odbędzie się 3 lipca w Lesznie uzyskali Przemysław Pawlicki, Tomasz Jędrzejak, Tobiasz Musielak, Janusz Kołodziej oraz Kacper Gomólski.

krosnoW czwartkowe popołudnie na torze w Krośnie rozegrany zostanie półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Przepustkę do wielkiego finału, który zaplanowano na 3 lipca w Lesznie wywalczy sześciu najlepszych zawodników, a siódmy będzie pełnił funkcję zawodnika rezerwowego.