gorzow logoŻużlowcy Cash Broker Stali Gorzów wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Par Klubowych w finale rozegranym wczoraj w Ostrowie Wielkopolskim. Kolejne miejsca na podium zajęli zawodnicy Falubazu Zielona Góra i MrGarden GKM Grudziądz.

gorzow logoZespół z Gorzowa, który reprezentowali Bartosz Zmarzlik i  Krzysztof Kasprzak siegnął po złoto tegorocznych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na ostrowskim torze bardzo dobrze radzili sobie również zielonogórzanie, którym przypadł srebrny medal. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy MRGARDEN GKM-u Grudziądz, dzięki zwycięstwie Krzysztofa Buczkowskiego nad Szymonem Woźniakiem w biegu dodatkowym.

gdanskW środowym półfinale DMPJ rozgrywanym na torze w Gdańsku najlepsi okazali się Torunianie. Drugie miejsce zajęła drużyna Stali Gorzów, a trzecie ex-aequo Stal Rzeszów i Wybrzeże Gdańsk.

leszno logoDrużyna Fogo Unia Leszno, zwyciężyła V rundę DMPJ w Częstochowie. Najwyższy wynik zdobył Oskar Fajfer (11 pkt.). Na podium znalazł się również Włokniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa (23 pkt.), oraz Lokomotiv Daugavpils (19 pkt.).

wroclaw logoW rozegranej we wtorek rundzie DMPJ najlepsza okazała się drużyna Betardu Sparty Wrocław. Podopieczni Rafała Dobruckiego zgromadzili razem 24 punkty, wyprzedzając o 2 oczka juniorów z Leszna oraz o 4 zawodników z Częstochowy. Indywidualnie najlepiej spisał się Bartosz Smektała, zdobywca 10 oczek z bonusem.

torun logoWtorkowe spotkanie w Toruniu, zakończyło się wygraną gospodarzy. Get Well Toruń zwyciężył III rundę DMPJ drugiej grupy. Na podium znalazła się również drużyna Cash Broker Stal Gorzów oraz Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra.

rybnik20162017 smektala b1Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończył się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów. Młody Leszczynianin wygrał zawody z dorobkiem 14 punktów. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Dominik Kubera (13 punktów). Brązowy medal po biegu dodatkowym z Oskarem Polisem wywalczył Kacper Woryna (11+3).

torun logoZwycięstwem Get Well Toruń, zakończyły się DMPJ w Rzeszowie. Najskuteczniejszy okazał się Igor Kopeć-Sobczyński, który zdobył komplet (12 pkt.). Drużyna Get Well zdobyła łącznie (26 pkt.). Najsłabsze noty należały do Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (13 pkt.).

logo pzmtorun logoZwycięstwem młodzieżowców Get Well Toruń zakończyła się pierwsza runda półfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy 2. Drugie miejsce z dorobkiem 22 punktów zajęli młodzieżowcy z Gorzowa, a na miejscu trzecim zawody zakończyli gospodarze. Najlepszym zawodnikiem turnieju był Patryk Rolnicki, który zdobył 11 punktów i bonus.

logo pzm

wroclaw logo

Triumfem zawodników Betard Sparty Wrocław zakończyła się rozegrana we wtorkowe popołudnie w Lublinie I runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Oprócz drużyny z Wrocławia na podium stanęli także reprezentanci Fogo Unii Leszno i Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Druga runda rozgrywek odbędzie się 13 lipca w Rybniku.