Kolejny Jensen w Victorii

victoria pilaRasmus Jensen został w czwartek wypożyczony ze Stali Gorzów do Victorii Piła. Duńczyk będzie miał okazję do debiutu w polskiej lidze w najbliższą niedzielę.

 

Kontuzja Bena Barkera zmusiła działaczy Victorii do zakontraktowania nowego zawodnika. Do Piły ze Stali Gorzów wypożyczony został Rasmus Jensen. - Po meczu z Rawiczem byliśmy bardzo zadowoleni z postawy Bena Barkera, jednak ten doznał kontuzji i prawdopodobnie w tym sezonie już nie wystąpi. W związku z tym musieliśmy poszukać zawodnika, który będzie mógł go godnie zastąpić i wybór padł na Rasmusa Jensena. Na najbliższy mecz w Krakowie wystawiamy najsilniejszy skład, mimo że nie ma on znaczenia dla naszej pozycji w tabeli, ale będzie to dobra okazja do sprawdzenia Duńczyka w naszych barwach przed ważnymi meczami w fazie play-off - powiedział menadżer Victorii, Tomasz Żentkowski.

Dla Rasmusa Jensena będzie to już czwarty klub w tym sezonie. Duńczyk regularnie występuje w brytyjskim Plymouth Devils, szwedzkim Hammarby Sztokholm i duńskim Holsted Speedway Klub.


źródło: inf. prasowa

Maciej Brzeziński

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!