Trzensiok zawodnikiem Polonii

pila2015 trzensiok m1Polonia Piła wzmacnia się przed fazą play-off Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Do pilskiego klubu z GKM-u Grudziądz został wypożyczony Mike Trzensiok.

W rundzie zasadniczej Polonię na pozycji juniora reprezentowali Rafał Karczmarz i Arkadiusz Pawlak. Ten pierwszy został nawet najlepiej punktującym młodzieżowcem P2LŻ, ale w uwagi na to, że występował jako "gość" w Pile nie może zostać wypożyczony po raz drugi na decydujące mecze w lidze. Klub z Piły po długich poszukiwaniach postanowił wypożyczyć zawodnika MRGARDEN GKM Grudziądz. 19-letni Trzensiok w sezonie 2015 odjechał sześć meczów PGE Ekstraligi. W szesnastu biegach wywalczył trzy "oczka", co dało mu 0,250 punktów na bieg.

Wiele wskazuje na to, że Trzensiok będzie musiał poczekać na debiut w nowym klubie, bowiem we wczorajszym finale Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów zawodnik otrzymał czerwoną kartkę. Jeżeli władze PGE Ekstraligi potwierdzą karę to junior opuści pierwszy mecz półfinałowy P2LŻ pomiędzy Motorem Lublin, a Polonią Piła.

źródło: facebook.com/victoriapila