Zrealizowaliśmy plan w pełni

pilagkz gdanskPolonia Piła pewnie pokonała Wybrzeże Gdańsk. Rundę zasadniczą wygrał zespół gości, a pilanie uplasowali się tuż za nimi. Jak oceniają niedzielne spotkanie bohaterowie meczu na szczycie Polskiej 2. Ligi Żużlowej?

 

 

 

Arkadiusz Pawlak (Polonia Piła): Powoli jest coraz lepiej. Dograłem wszystko z silnikiem, który wyremontował mi senator Stokłosa. Ciągle idę do przodu i będę zdobywać cenne punkty. 

 

Kamil Brzozowski (Wybrzeże Gdańsk): Początek był fajny. Trochę byłem przemęczony, bo miałem w sumie trzy biegi pod rząd. Nie jestem do końca zadowolony, bo mogło być lepiej. Trzeba po prostu wyciągnąć wnioski na finał.

 

Grzegorz Dzikowski (trener Wybrzeża Gdańsk): Przed dzisiejszym meczem mówiłem, że przyjeżdżamy po bonus i tak się stało. Czterema zawodnikami przecież się nie wygra meczu. Nie pomyślałbym, że Gafurov i Krcmar nie wywalczą tutaj żadnych punktów. Bonus w tym spotkaniu jest na osłodę.

 

Janusz Michaelis (trener Polonii Piła): Myślę, że zespół stanął na wysokości zadania. Zdobycz punktowa jest zadowalajaca i cieszy to, że punkty zostały rozłożone na wszystkich zawodników. Wszyscy byli dopasowani bardzo dobrze. Zajęliśmy drugie miejsce po rundzie zasadniczej, tak jak chcieliśmy. Pierwszego września dzieci idą do szkoły, a my szóstego jedziemy do Lublina na półfinał. 

 

źródło: inf. własna

Maciej Brzeziński

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!