Nie łatwo, ale przyjemnie

pilarawiczPilska Polonia pokonała Kolejarza Intermarche Rawicz 60:30. Gospodarze po meczu mieli wiele powodów do radości, o czym mówili po zakończonych zawodach w parkingu.


Michał Łopaczewski (Kolejarz Intermarche Rawicz): Przygotowaliśmy się ciężko do tego meczu. Ja robiłem, co mogłem, ale nie umiałem dzisiaj znaleźć ustawień na ten tor. Zmieniły się warunki na dzisiejsze spotkanie. W zeszłym roku jeździło mi się tutaj o wiele lepiej. Trzeba walczyć dalej w przyszłości.

 

Piotr Świst (Polonia Piła): Przyzwoity rezultat. Na pierwszym motocyklu się męczyłem więc może i dobrze, że miałem upadek. Wsiadłem na drugi, który jechał rewelacyjnie. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Thomsen czuł się winny mojego upadku, bo tak mi wjechał, że musiałem się przewrócić. Brawa dla sędziego, że to zauważył.

 

Arkadiusz Pawlak (Polonia Piła): Dotknięcie taśmy było bardzo nieszczęsne. Nie wiem sam dlaczego. Chyba stres i rękę puściłem za szybko ze sprzęgła. W Lublinie nie jeździłem ani razu więc za dwa tygodnie czeka mnie debiut na tamtym torze.

 


Patryk Dolny (Polonia Piła): Miałem troszkę stresa przed meczem, ale na szczęście wszystko zagrało perfekcyjnie. Nie mam się czego dzisiaj czepiać. Lepszego wyniku nie mogłem sobie wymarzyć, ale gdyby to był czysty komplet to byłbym cały w skowronkach. Dzisiaj się cieszymy, a od jutra zaczynamy pracę, bo kolejne mecze przed nami.

 


Janusz Michaelis (trener Polonii Piła): Zwycięstwo nie było łatwe i lekkie, ale za to przyjemne. Dla mnie i całego pionu szkoleniowego bardzo przyjemne. Natomiast dla księgowej pewnie już mniej. Przed meczem liczyłem na zwycięstwo, ale nie aż tak wysokie. Pomogły nam dwa czynniki: pogoda, która się ustabilizowała, a zawodnicy trenowali trzy dni na identycznym torze. Wielkimi plusami meczu zostali Monberg i Dolny. Świst pojechał jak zawsze na swoim poziomie. Ciepłe słowa kieruje względem Karczmarza, który zaprezentował się dzisiaj bardzo dobrze.

 


źródło: inf. własna

Maciej Brzeziński

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!