Transferowa ofensywa w Pile

victoria pilaVictoria Piła kontynuuje kompletowanie składu na sezon 2015. W piątek kontrakt z pilską drużyną podpisało kolejnych dwóch zawodników, któzy dobrze są znani na stadionie przy ulicy Bydgoskiej.

Pierwszym zawodnikiem, który w piątek podpisał kontrakt z pilskim klubem jest Rasmus Jensen. Duńczyk będzie na kolejny rok ponownie wypożyczony do Victorii ze Stali Gorzów. Przypomnijmy, że Jensen trafił do Piły w ostatniej fazie sezonu 2014 i spisywał się na tyle dobrze, że tuż po zakończeniu rozgrywek sztab szkoleniowy jako główny cel postawił sobie przedłużenie z nim umowy.

Sam zawodnik także chciał pozostać w Pile i jest bardzo zadowolony z kontraktu. - Już kilka tygodni temu się dogadaliśmy, ale ze względu na mój wyjazd podpisanie umowy się nieco opóźniło. Jestem szczęśliwy, że będę nadal jeździł w Pile, ponieważ wszystko mi w tym klubie odpowiadało i ma świetnych kibiców. Mam nadzieję, że będziemy się widywać w każdą niedzielę - powiedział po podpisaniu kontraktu Duńczyk.

Drugim żużlowcem Victorii jest Patryk Dolny. Wychowanek Polonii Piła nie ukrywał, że po zakończeniu wieku juniora i startach we Wrocławiu chce wrócić do Piły i tak też się stało.

W chwili obecnej ważne umowy z pilska drużyną na sezon 2015 mają Ben Barker, Daniel King, Rene Bach oraz Ramsus Jensen i Patryk Dolny. O krok od Victorii jest Piotr Świst, ktory już dogadał się z klubem i w najbliższym czasie powinien podpisać kontrakt. Pilanie szukają jeszcze jednego zawodnika krajowego oraz są bliscy podpisania umowy z prawdopodobnie ostatnim już zawodnikiem zagranicznym.

 

źródło: inf. prasowa

Maciej Brzeziński

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!