Jedziemy dowieść swoich racji

TeamJuż w najbliższy wtorek, 7 maja prezes Polonii Piła, kierownik zawodów oraz toromistrz pojadą do Poznania na posiedzenie GKSŻ, gdzie zapadną dalsze decyzje odnośnie przyszłości klubu z Grodu Staszica. 

pilaPo Finale Złotego Kasku, Polonia miała do wykonania kilka zaleceń. Między innymi punkt 17 z weryfikacji toru, który dotyczył uzupełnienia brakującej nawierzchni w celu przykrycia krawężnika znajdującego się pod bandą stałą. Połączone to było również z zaleceniem nr 6, czyli zlikwidowania falistości podłużnej na wejściach w pierwszy i drugi łuk. Działacze zakasali rękawy, dowieźli ponad 100 ton nawierzchni. Pod koniec tygodnia odbyły się dwa treningi, wszystko wyglądało obiecująco. W niedzielę co się stało, wszyscy wiemy. Polonia znalazła się na przysłowiowym zakręcie. 

W Poznaniu pojawią się również sędzia meczu z PSŻ Poznań oraz komisarz toru. Dokładnie będzie wyjaśniony przebieg zdarzeń który miał miejsce w niedzielnym meczu, który został zakończony walkowerem dla gości po 6 biegach. W chwili obecnej licencja toru w Pile jest zawieszona. 

Pomimo sporego stresu, kierownik zawodów Marcin Kozdraś jest dobrej myśli. Jedziemy dowieść swoich racji, jesteśmy pozytywnie nastawieni bo  inaczej być nie może. Mamy dużo wsparcia od kibiców nie tylko pilskich ale i z całej Polski. Na razie czekamy na spotkanie z władzami GKSŻ. Potem będziemy wszystkich informować, jakie zapadły decyzje. 

 

Źródło: Inf. własna

 

Beata Wachowiak

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!