Hans Nielsen sprawdzi przygotowanie Polonistów do sezonu. Plany treningowe Euro Finannce Polonii.

IMG 6438 HDR0

Plany treningowe Polonii zakładają wyjazd na tor 9 marca. Wszystko zależy jednak od warunków atmosferycznych. Dalej będzie już coraz intensywniej. W planach jest mecz z Reprezentacją Danii juniorów, prowadzoną przez Hansa Nielsena oraz sparingi z Wybrzeżem Gdańsk.


pilaPrace na pilskim torze trwają już od dłuższego czasu. Na tor po zimie wyjechał ciężki sprzęt, trwają prace przy bandach. Jeśli pogoda dopisze, zawodnicy pierwsze kółka na pilskim owalu pokonają 9 marca w sobotę. Na kolejny tydzień jazdy zaplanowano w czwartek, kiedy przyjechać ma cała drużyna. W piątek 15 marca planowany jest treningowy turniej indywidualny zawodników naszego klubu. W sobotę 16 marca do Piły przyjedzie młodzieżowa Reprezentacja Danii, prowadzona przez Hansa Nielsena. Duńczycy w sobotę odbędą trening na pilskim torze, a w niedzielę odbędzie się trójmecz towarzyski w którym udział wezmą dwie drużyny Danii i drużyna złożona z zawodników Polonii. Sparing z Duńczykami to nie jedyny test Polonistów przed ligą. Tydzień później planowany jest mecz z Wybrzeżem Gdańsk. 23 marca drużyny mają spotkać się w Pile, a dzień później rewanż w Gdańsku.

Pierwsze zawody ligowe Polonia rozegra 31 marca w Krakowie. Ligowe ściganie w Pile rozpocznie się od drugiej kolejki - 7 kwietnia, kiedy gospodarze podejmować będą zespół Stainer Unia Kolejarz Rawicz.

 

źródło:informacja prasowa

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!