Żużlowcy Euro Finannce Polonii zaprezentują się kibicom w VIVO! Piła

IMG 9776

W najbliższą sobotę, 16 lutego, w Centrum Handlowym VIVO! Piła odbędzie się prawdziwe święto żużla. Przed nadchodzącym sezonem 2. Ligi Żużlowej 2019 swoim fanom zaprezentuje się drużyna Euro Finannce Polonia Piła. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.00 w specjalnie przygotowanej przestrzeni przy strefie gastronomicznej.

 

pilaZawodnicy i sztab szkoleniowy Polonii już powoli szykują sie do pierwszego meczu sezonu, który zaplanowano na 31 marca. Dla pilskich żużlowców nadchodzący sezon rozpocznie się jednak wcześniej, bo już w sobotę 16 lutego, od spotkania z sympatykami klubu. Na oficjalnej prezentacji zespołu Euro Finannce Polonia Piła pojawią się wszyscy zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz włodarze klubu. Nie zabraknie też przedstawicieli władz lokalnych.

- Przed zbliżającym się sezonem stawiamy sobie ambitne cele. Pozyskaliśmy nowych zawodników, stąd pomysł na otwartą i niebiletowaną prezentację drużyny w VIVO! Piła. Chcemy przedstawić i przywitać się z naszymi Kibicami, którzy zawsze wspierają zespół - powiedział Tomasz Bartnik, prezes zarządu Euro Finannce Polonia Piła.

Poznanie nowych żużlowców i przywitanie się z zawodnikami znanymi z poprzedniego sezonu, to nie jedyna atrakcja przewidziana na ten dzień. Dla sympatyków Polonii zostanie przeprowadzony krótki quiz sprawdzający wiedzę o klubie, w którym przewidziano cenne nagrody. Po oficjalnej prezentacji kibice będą mogli osobiście porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami.

- Żużel to jeden najważniejszych symboli miasta, dlatego cieszymy się ze współpracy z klubem Polonia i zapraszamy wszystkich kibiców do przyjścia na symboliczne zainaugurowanie sezonu
w sobotę - mówi Magdalena Drzewiecka, dyrektor VIVO! Piła.

Całe wydarzenie będzie emitowane na żywo przez lokalną telewizję Asta w internecie.

Prezentacja Euro Finance Polonia Piła w VIVO! Piła

16 lutego w godz. 16.00 – 18.00.

 

 źródło:informacja prasowa

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!