swietochlowice30 maja na torze w Świętochłowicach odbyły się Eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Zawody rozpoczęły się minutą ciszy w związku ze śmiercią długoletniego mechanika i przyjaciela Śląska Świętochłowice pana Eugeniusza Capka. W kilku biegach można było zobaczyć kawał dobrego ścigania.

swietochlowiceZapowiadają się intensywne dwa tygodnie dla działaczy i organizatorów zawodów żużlowych w Świętochłowicach, którzy stają przed dużym wyzwaniem.  W ciągu piętnastu dni na „Skałce” kibice żużlowi mają szansę zobaczyć cztery imprezy.

swietochlowiceZarząd klubu MS Śląsk Świętochłowice doszedł do porozumienia z KSM Krosno i STAL-MET  Kolejarz Opole w sprawie wypożyczenia swoich juniorów na rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

logo niceswietochlowiceW Świętochłowicach rozegrano zaległy Finał Nice Cup 2016 będący jednocześnie V Memoriałem Władysława Pietrzaka znanego działacza żużlowego, który oglądało maksimum możliwych kibiców czyli 999, bo na tyle jest zgoda.

logo niceNice Cup 2016 za nami a ze stypendium firmy Nice wyjedzie Hubert Czerniawski z Gorzowa Wielkopolskiego, który przejał schedę po Siergieju Łogaczowie. 

swietochlowiceDzisiaj w godzinach popołudniowych przeprowadzono weryfikację i odebrano tor w Świętochłowicach, dopuszając go do treningów i zawodów.

inne kolceswietochlowicePrzy świecącym słońcu oraz kilkuset widzach w Świętochłowicach na stawie Skałka odbył się I Moto Ice Show, na którym zbierano datki na pomoc dla Maćka w ramach Fundacji Pomóc Więcej.

swietochlowicegala lodowa3Dla wszystkich pasjonatów wszelkich sportów motorowych nie tylko żużla, w niedzielę 22 stycznia na stawie OSiR Skałka, Ajska Enduro Team wraz z MS Śląsk Świętochłowice organizuje w Świętochłowicach Moto Ice Show jako akcję charytatywną dla Maćka, podopiecznego Fundacji Pomóc Więcej.