zielona gora 2016

 

Falubaz

Klub: ZKŻ S.S.A., ul. Wrocławska 69, 65-218 Zielona Góra, tel./fax. (68) 453 89 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

 zielona gora 2016torun logoFalubaz Zielona Góra, w swoim pierwszym ligowym spotkaniu w tym sezonie, pokonuje Get Well Toruń 54:36. W drużynie Aniołów zawiedli Ci, którzy mają być liderami. Greg Hancock i Chris Holder zgromadzili łącznie zaledwie 4 punkty. Niespodziewanie najlepszym zawodnikiem gości był Grzegorz Walasek. W zespole zielonogórskim cała drużyna pojechała na równym poziomie.

zielona gora 2016torun logoW najbliższą sobotę dojedzie do starcia dwóch pretendentów do medali w tegorocznym sezonie PGE Ekstarligi. Na mecz do Zielonej Góry zawita zespół Get Well Toruń. Goście, po ostatniej porażce z gorzowską Stalą, będą chcieli zrobić wszystko, aby zmazać plamę. We wtorek poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. 

zielona gora 2016gkmW Wielkanocny poniedziałek o godzinie 16.30 w Zielonej Górze odbędzie się inauguracyjny mecz o Drużynowe Mistrzostwo Polski, gdzie miejscowy Falubaz podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Poznaliśmy już awizowane składy na to spotkanie, które prezentujemy Państwu poniżej. 

zielona gora 2016ekstraliga PGEJesteśmy już na ostatniej prostej do rozpoczęcia nowego sezonu PGE Ekstraligi. W Zielonej Górze ruszyła sprzedaż biletów na inauguracyjne spotkanie sezonu 2017 z GKMem Grudziądz, które odbędzie się 17. kwietnia, a także na mający się rozegrać 22. kwietnia mecz przeciwko Get Well Toruń. 

2016 dudek p1zielona gora 2016Dzisiaj, 31. marca na torze w Zielonej Górze odbył się III Memoriał Rycerzy Speedwaya, upamiętniający zmarłych zawodników zielonogórskiego klubu. Obsada turnieju składała się głównie z miejscowych zawodników i to właśnie trzech z nich stanęło na podium piątkowego turnieju. Zwyciężył Patryk Dudek, drugie miejsce zajął Jarosław Hampel, a trzecie zdobył Andriyj Karpov.

 zielona gora 2016tarnow logoFalubaz Zielona Góra pokonał drużynę Grupy Azoty Unii Tarnów 68:22 w treningu punktowym. Jaskółki do tego spotkania przystąpiły bez dwóch swoich liderów: Kennetha Bjerre i Petera Ljunga. Ich brak był aż nadto widoczny. Dla Falubazu najwięcej punktów zdobyli Jarosław Hampel (13+2) i Jacob Thorssell (12+3). Honoru gości próbował bronić Mikkel Michelsen (7).

zielona gora 2016W sobotę, 1. kwietnia w Barcelona Sport Pub w Zielonej Górze odbędzie się II edycja Falubazowego Quizu Żużlowego. Jeśli jesteś kibicem zielonogórskiego Falubazu i wydaje ci się, że o żużlu wiesz wszystko, to świetna okazja na sprawdzenie swojej wiedzy.

zielona gora 2016Środa, 8. marca, będzie pierwszym dniem zgrupowania zielonogórskiej drużyny pod nazwą 60 godzin z Falubazem. To już kolejna edycja akcji, podczas której żużlowcy z Grodu Bachusa spotkają się z tysiącami kibiców i odwiedzą wiele miejsc. Zwieńczeniem trzydniowego zgrupowania będzie prezentacja Falubazu Zielona Góra na sezon 2017.

zielona gora 2016Na 10. marca w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze zaplanowano prezentację drużyny Falubazu na sezon 2017. Wciąż można zakupić wejściówkę na to wydarzenie w cenie 10zł. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele charytatywne.

zielona gora 2016Po dwóch latach bez medalu Drużynowych Mistrzostw Polski zawodnicy z Grodu Bachusa powrócili na podium, zdobywając brązowy medal. W tym sezonie od drużyny Marka Cieślaka oczekuje się powrotu na sam szczyt. Mając w drużynie takich zawodników, jak Jason Doyle czy Patryk Dudek, kibice mówią głośno - to jest skład na złoto!