Wypowiedzi po meczu we Wrocławiu

wroclaw logoczestochowa logoBetard Sparta Wrocław pokonała Kantoronline Viperprint Włókniarza Częstochowa 45:32 w meczu XI rundy Enea Ekstraligi i tym samym dopisała do tabeli ligowej trzy punkty. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami, jakich udzielili po zakończeniu spotkania członkowie obu ekip.

Roman Tajchert (trener Kantoronline Viperprint Włókniarza Częstochowa): Chcieliśmy wygrać z Wrocławiem, ale się nie udało. Pogoda zrobiła nam psikusa, bo wiadomo, że jak coś się dzieje na torze, to gospodarze wiedzą, jak ich tor będzie się zmieniał. Gratuluję im zwycięstwa. My będziemy dalej walczyć o utrzymanie w lidze.

Michael Jepsen Jensen (Kantoronline Viperprint Włókniarz Częstochowa):
To były trudne zawody. Dawałem z siebie wszystko, ale tor był naprawdę wymagający. Staraliśmy się jechać ostrożnie, by skończyć zawody cało. Przez to nie było mijanek a o wynikach biegów decydował głównie start.

Piotr Baron (menedżer Betard Sparty Wrocław):Chciałem podziękować zawodnikom Częstochowy za walkę i moim podopiecznym za wygrany mecz. Patryk Dolny zanotował bardzo dobry występ. Zanotował upadek, ale na szczęście jest cały. Tor był jaki był. Na godzinę przed zawodami była ulewa. Pokazaliśmy jednak, że można pojechać ciekawe zawody i że nie zlekceważyliśmy przeciwników.

Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław): Z naszej strony nie było lekceważenia przeciwnika mimo że przyjechał do nas osłabiony brakiem Grigorija Łaguty i Grzegorza Walaska. Robiliśmy po prostu swoje i to było kluczem do sukcesu w tych zawodach.

Bartłomiej Przybyłek

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!