Dobre wyniki dedykuję ojcu

wroclaw logozielona goraBetard Sparta Wrocław pokonała w niedzielę SPAR Falubaz Zielona Góra w zaległym meczu X rundy ENEA Ekstraligi. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami, jakich udzielili po zakończeniu spotkania członkowie obu ekip.

Rafał Dobrucki (trener SPAR Falubazu Zielona Góra): Gratulujemy wrocławianom. Postawili wysoko poprzeczkę. Spodziewaliśmy się, że będzie to trudne spotkanie. Po drodze złapaliśmy zadyszkę. Słowa uznania należą się Piotrowi. Odjechał wspaniałe zawody, także Andreas dobrze sobie radził. Wszyscy dali z siebie wszystko. Po prostu mieliśmy słabszy dzień. Wrocławianie jechali dzisiaj chyba najważniejsze zawody w sezonie. Gratuluję im raz jeszcze. My zrealizowaliśmy plan minimum jakim było zdobycie punktu bonusowego.

Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra): Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Wrocławska drużyna nie jest tą samą sprzed kilku tygodni. Warunki na torze były wymagające. Był on dobrze przygotowany, ale wymagał od nas bardzo dużo siły fizycznej. Przynajmniej ja to tak odczuwam, tym bardziej, że jechałem jako rezerwa taktyczna i te biegi mi się spiętrzyły. Wrocławska drużyna wykorzystywała nasze potknięcia, lepiej czuła się na torze i nie popełniała błędów. Niestety wracamy do domu na tarczy, ale dobrze, że mamy punkt bonusowy.

Piotr Baron (menedżer Betard Sparty Wrocław): Dziękuję za spotkanie drużynie przyjezdnej. Piotrek Protasiewicz był klasą samą w sobie. Wyrwał nam bonusa. Jest jak wino, bo co roku jeździ lepiej. Chciałbym podziękować naszym chłopakom. Zjednoczyli się i pojechali wiele wspaniałych wyścigów. Jechali bardzo dobrze parą, potrafili na siebie poczekać. W parkingu był dzisiaj dość duży spokój. Myślę, że mecz był dość ciekawy.

Jurica Pavlic (Betard Sparta Wrocław): Bardzo ciekawe, fajne zawody. Była walka do ostatniego metra, co na pewno podobało się kibicom. Dzięki Bogu udało się wygrać, bo ten sezon nie jest dla nas najlepszy. Chciałbym podziękować trenerowi i mojemu ojcu, który stara się aby silniki dobrze pracowały. Idziemy w dobrym kierunku. Wszystkie dobre wyniki dedykuję właśnie mojemu ojcu.

Bartłomiej Przybyłek

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!