Przed meczem na Olimpijskim

WroclawCzestochowaBetard Sparta Wrocław w pierwszym meczu ćwierćfinałowym fazy finałowej sezonu 2022 podejmie na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu drużynę zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Obie ekipy w końcówce sezonu notują wzrost formy co zwiastuje ciekawe widowisko.

Wrocławianie po świetnej inauguracji sezonu mocno spuścili z tonu i bardzo długo ich miejsce w fazie play-off nie było pewne. Ostatecznie zajęli piątą lokatę a byli o krok od czwartej. Oba mecze w rundzie zasadniczej wygrali goście a ich wygrana we Wrocławiu była zimnym prysznicem na głowy wrocławian. W niedzielnym ćwierćfinale zmierzą się zatem drużyny o wielkich aspiracjach i ze sporym potencjałem. Po początkowych zawirowaniach śmiało można napisać, że forma w obu zespołach powróciła. Kluczowymi będą zapewne zdobycze tzw drugiej linii i juniorów, bowiem liderzy w obu drużynach już jadą na miarę oczekiwań. Oczy kibiców zwrócone będą zatem na Smektałę i Jeppesena oraz Czugunowa.

21.08 (niedziela), godz. 20:00
BETARD SPARTA Wrocław - ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa (transmisja w CANAL+ SPORT 5)

Sędzia: Krzysztof Meyze
Komisarz toru: Maciej Głód

zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa

1. Leon Madsen

2. Bartosz Smektała

3. Kacper Woryna

4. Jonnas Jeppesen

5. Fredrik Lindgren

6. Jakub Miśkowiak

7. Mateusz Świdnicki

Betard Sparta Wrocław

9. Gleb Czugunow

10. Mateusz Panicz

11. Tai Woffinden

12. zastępstwo zawodnika

13. Maciej Janowski

14. Michał Curzytek

15 Bartłomiej Kowalski

16. Daniel Bewley

Wroclaw3

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!