Przed meczem BETARD Sparta Wrocław - ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

WroclawGrudziadzW piątek 22.07 o godzinie 20.30 rozpocznie się arcyważny mecz dla obu drużyn. Zwycięstwo gospodarzy zagwarantuje im udział w fazie finałowej sezonu 2022. Dla gości jest to mecz ostatniej szansy, aby w walce o to miejsce pozostać. Aby tak było nie mogą we Wrocławiu przegrać.

 

Awizowane składy drużyn:

Betard Sparta Wrocław

9. Gleb Czugunow

10. Mateusz Panicz

11. Tai Woffinden

12. zastępstwo zawodnika

13. Maciej Janowski

14. Michał Curzytek

15. Bartłomiej Kowalski

ZOOleszcz GKM Grudziądz:

1. Krzysztof Kasprzak

2. Kacper Warduliński

3. Frederik Jakobsen

4. Przemysław Pawlicki

5. zastępstwo zawodnika

6. Kacper Pludra

7. Wiktor Rafalski

 

Klubowy przewodnik kibica:

Ważne godziny

Otwarcie bram Stadionu Olimpijskiego – 19.00.

Prezentacja przed zawodami – 20.15.

Pierwszy bieg – 20.30.

Po ostatnim biegu zawodnicy Betard Sparty Wrocław wykonają rundę honorową i podziękują kibicom na Stadionie Olimpijskim za wsparcie w trakcie zawodów.

Transport na Stadion Olimpijski

Na Stadion Olimpijski dojechać można komunikacją miejską – tramwaje 9, 17, 33.

MPK Wrocław zapewni także komunikację specjalną po zawodach. Będzie to linia tramwajowa T3, która kursować będzie co 3 minuty od godziny 21.00 na trasie Stadion Olimpijski – Galeria Dominikańska.

W przypadku korzystania z własnego transportu, polecamy parking na Polach Marsowych Stadionu Olimpijskiego (wjazd od ulicy Mickiewicza). Cena parkingu: 10zł.

Strefa kibica przed meczem i spotkanie z zawodnikami Betard Sparty Wrocław

Po raz czwarty w tym sezonie PGE Ekstraligi tworzymy dla Państwa specjalne miejsce spotkań z zawodnikami przed meczem. Od godziny 18.15 do godziny 18.45 będziecie Państwo mogli złapać autograf, czy zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami drużyny Betard Sparta Wrocław. Spotkanie odbędzie się tradycyjnie na Pergoli Stadionu Olimpijskiego. Spotkaniu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje (malowanie twarzy w spartańskie barwy, możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Pucharem Mistrzowskim Betard Sparty Wrocław z sezonu 2021 oraz dmuchaniec dla dzieci).

W strefie będą również stanowiska gastronomiczne, grill, napoje, lody, wata cukrowa etc. oraz stoiska naszych sponsorów i partnerów.

Strefa będzie czynna od 18.00 do rozpoczęcia zawodów.

Programy zawodów

Oficjalny program zawodów wydawany przez WTS Spartę Wrocław będzie dystrybuowany w dniu meczu w dedykowanych punktach przed Stadionem Olimpijskim (Pergola, przed bramą nr 5 oraz obok wyjścia z Parkingu na Polach Marsowych) od godziny 18.15.

Cena programu: 10 złotych.

W programie znajdą Państwo oficjalne statystyki, tabelę meczową, ciekawostki dotyczące obu drużyn, składy.

W punktach można płacić zarówno gotówką jak i kartą.

źródło: WTS Sparta

Wroclaw2

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!