Testimonial Tai’a Woffindena - Największe gwiazdy żużla na Stadionie Olimpijskim

Wroclaw WTS 2022Tai Woffinden już od ponad 10 lat reprezentuje barwy wrocławskiej Sparty! Właśnie z tej okazji trzykrotny indywidualny mistrz świata organizuje swój testimonial - wielką żużlową imprezę na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, która odbędzie się 16 czerwca.

W wydarzeniu wezmą udział największe nazwiska czarnego sportu, a na kibiców czeka cała strefa atrakcji. Ci, którzy nie będą mieli możliwości, aby uczestniczyć w imprezie osobiście, mogą śledzić wydarzenie online, dzięki systemowi pay-per-view na stronie: http://www.taiwoffinden.live

Testimonial Tai’a Woffindena będzie wielkim świętem dla wszystkich fanów speedwaya. Turniej z okazji 10-lecia występów we Wrocławiu trzykrotny mistrz świata organizuje osobiście, a swój udział w nim zapowiedziała światowa czołówka czarnego sportu, w tym m.in. Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Mikkel Michelsen czy Chris Holder.

Żużlowcy rozpoczną ściganie 16 czerwca (czwartek) o godz. 19.00. Zanim jednak wyjadą na tor, na kibiców czeka cała strefa dodatkowych atrakcji. Impreza na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu wystartuje już o godz. 16.00. Kibice będą mieli okazję odwiedzić strefę Monster Energy z pokazami rowerów dirt’owych, spróbować specjałów ze strefy gastronomicznej z food truckami, uczestniczyć w konkursach, podczas których będzie można wygrać oryginalny żużlowy kask, wziąć udział w pit walku, stanowiącym okazję do zwiedzenia parku maszyn, czy podziwiać występy spadochroniarzy. Nie zabraknie również strefy zabaw dla najmłodszych. Ceremonia otwarcia sportowej strony turnieju ruszy o 18.40.

Format zawodów obejmie 20 biegów oraz finał. Pełna lista zawodników w kolejności, według której będą się ścigać podczas turnieju, wygląda następująco:

1. Anders Thomsen #105

2. Jaimon Lidsey #27

3. Mikkel Michelsen #155

4. Robert Lambert #505

5. Tai Woffinden #108

6. Patryk Dudek #692

7. Gleb Chugunov #117

8. Bartosz Zmarzlik #95

9. Maciej Janowski #71

10. Matias Nielsen #28

11. Chris Holder #23

12. Fredrik Lindgren #66

13. Daniel Bewley #99

14. Martin Vaculik #54

15. Bartek Kowalski #302

16. Francis Gusts #14

Dodatkowo, na torze zobaczymy również Grega Hancocka.

Bilety na Testimonial Tai’a Woffindena można kupić na stronie bilety.wts.pl, a także w salonach Empik i wybranych punktach Kolportera. Wydarzenie będzie można oglądać również online w systemie pay-per-view na stronie: http://www.taiwoffinden.live

źródło:informacja prasowa IMG 5502

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!