Czas na rewanżowe spotkanie w PGE Ekstralidze. Czy BETARD Sparta Wrocław awansuje do wielkiego finału?

IMG 9698

W najbliższą niedzielę (12.09) odbędą się rewanżowe spotkania w PGE Ekstralidze. BETARD Sparta Wrocław zmierzy się z FOGO Unią Leszno. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 16:30, a transmisję przeprowadzi ElevenSports2. 

WroclawLesznoNa Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu w najbliższą niedzielę odbędzie bardzo ciekawy mecz pomiędzy BETARD Spartą Wrocław, a FOGO Unią Leszno. Dla obu zespołów cel jest jeden, a mianowicie awans do wielkiego finału PGE Ekstraligi. Podopieczni Piotra Barona i Dariusza Śledzia przystępują do tego meczu w niezmienionym składzie. Dlatego zobaczymy tych samych zawodników, których mieliśmy okazję oglądać podczas pierwszej odsłony fazy play-off na Stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Większość kibiców już wie, że prawdopodobnie pierwszym kandydatem w wielkim finale będzie właśnie BETARD Sparta Wrocław, ponieważ w Lesznie czuli się jak w domu i z łatwością zwyciężyli z leszczyńskimi bykami. Spartanie przed niedzielnym meczem mają osiem punktów zaliczki. Zawodnicy FOGO Unii Leszno nie zamierzają się poddawać i będą chcieli z pewnością powalczyć o najwyższe cele, a mianowicie o wygraną i sprawienie niespodzianki swoim kibicom, którzy z pewnością by się ucieszyli, gdyby ich drużyna awansowała do Finału. Jakim rezultatem zakończy się niedzielny pojedynek we Wrocławiu? O ty wszystkim dowiemy się w najbliższą niedzielę około godz. 19.

Awizowane składy:

BETARD Sparta Wrocław
9. Tai Woffinden
10. Mateusz Panicz
11. Artem Laguta
12. Gleb Czugunov
13. Maciej Janowski
14. Michał Curzytek
15. Przemysław Liszka

FOGO Unia Leszno
1. Emil Sayfutdinov
2. Janusz Kołodziej
3. Jaimon Lidsey
4. Jason Doyle
5. Piotr Pawlicki
6. Damian Ratajczak
7. Krzysztof Sadurski

Sędzia zawodów - Michał Sasień
Komisarz toru - Jacek Woźniak
Transmisja w ElevenSports2 godz. 16:30 (studio od 16:00)

Źródło: Informacja własna / speedwayekstraliga.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!