BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno (zapowiedź)

IMG 9126

W najbliższą niedzielę (23.05) odbędzie zaległy mecz 4 rundy PGE Ekstraligi. BETARD Sparta Wrocław zmierzy się z FOGO Unią Leszno. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 19:15, a transmisję przeprowadzi stacja nSport+.

WroclawLesznoMecz we Wrocławiu zapowiada się bardzo ciekawie i z pewnością dostarczy wszystkim kibicom dużo sportowych emocji. Każdy z nas ma nadzieję, że pogoda nie splata nikomu figla i będziemy świadkami niesamowitego i zaciętego spotkania do samego końca na Stadionie Olimpijskim. Wspaniałą wiadomość otrzymali kibice BETARD Sparty Wrocław, ponieważ po przerwie do ścigania powrócił Tai Woffinden, którego będziemy mieli okazję oglądać w najbliższą niedzielę. Wrocławianie do tego meczu przystępują w swoim pełnym składzie. Na obecny moment zajmują 4 miejsce w tabeli PGE Ekstraligi z trzema zwycięstwami i dwoma porażkami na swoim koncie. Podopieczni Piotra Barona do tego meczu przystępują z malutką zmianą na pozycji juniorskiej. Krzysztofa Sadurskiego zastąpi Damian Ratajczak, który w niedzielę będzie obchodził swoje 16 urodziny. Leszczynianie znajdują się na 3 miejscu w tabeli PGE Ekstraligi z jedną porażką i czterema zwycięstwami. Po piątkowym wygranym meczu w Grudziądzu z pewnością są w gazie i będą chcieli utrzeć nosa wrocławianom. Jakim rezultatem zakończy się ten hit kolejki? O tym wszystkim dowiemy się już jutro około godziny 21:30.

1. Awizowane składy

BETARD Sparta Wrocław
9. Artem Laguta
10. Tai Woffinden
11. Dan Bewley
12. Gleb Chugunov
13. Maciej Janowski
14. Michał Curzytek
15. Przemysław Liszka

FOGO Unia Leszno
1. Emil Sayfutdinov
2. Janusz Kołodziej
3. Jaimon Lidsey
4. Jason Doyle
5. Piotr Pawlicki
6. Kacper Pludra
7. Damian Ratajczak

BETARD Sparta Wrocław - FOGO Unia Leszno 23.05.2021r. godz. 19:15 (LIVE nSport+, studio od 18:45)
Sędzia zawodów: Krzysztof Meyze
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński

Źródło; Informacja własna / speedwayekstraliga.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!