Woffinden złamał łopatkę

IMG 2043

Niestety potwierdziła się zła prognoza. Tai Woffinden ma złamaną łopatkę i nie wystąpi w najbliższych meczach Betard Sparty Wrocław.

WroclawJak wczoraj podawaliśmy feralny upadek miał miejsce podczas pierwszego startu Woffindena w zawodach ekstraligowych w Grudziądzu. Anglik i Przemysław Pawlicki po kolizji upadli na tor. Sędzia nie dopatrzył się winy któregoś z zawodników i bieg powtarzano bez wykluczeń. Niestety jeden z liderów wrocławian nie był zdolny do dalszej jazdy. Z grymasem bólu na twarzy zakończył zawody. Badania potwierdziły złamanie łopatki.

WTS podało, że na pewno nie zobaczymy Woffindena w najbliższych dwóch meczach z Lublinem i Lesznem ale trudno obecnie wyrokować czy skończy się tylko na tych meczach. Kontuzja łopatki może wykluczyć zawodnika na dłużej.

 

 

źródło: media społecznościowe

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!