Gleb Czugunov: Od tego sezonu będę reprezentował Polskę na wszystkich zawodach

IMG 9180

Gleb Czugunov niedawno otrzymał polskie obywatelstwo. Zawodnik BETARD Sparty Wrocław przekazał swoim kibicom poprzez Instagrama, że chce jeździć z polską licencją żużlową.

2017 czugunowDrodzy kibice, informuję, że od tego sezonu będę reprezentował Polskę na wszystkich zawodach. Dziękuję za wszystko, mam nadzieję, że osoby, które szczerze mnie wspierały będą nadal wspierać – napisał Chugunov na swoim profilu.

Chce jeździć pod polską flagą. Długo myślałem nad tym. Rosja jest moim domem, gdzie się urodziłem i wychowałem, ale od czasów, kiedy miałem 12-13 lat zacząłem przyjeżdżać do Polski i związałem się z tym krajem. Polska stała się drugim domem. Dziękuję bardzo za zrozumienie i widzimy się wkrótce na torze powiedział żużlowiec.

Źródło; speedwayekstraliga.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!